november 28, 2022

Uitslagen, stand en programma bekercompetitie Groep 3

We hebben per groep de stand, de uitslagen van 3 september en het programma voor 10 september op een rij gezet. Er staan weer een aantal mooie wedstrijden op het programma.

Groep 3-01
Rockanje13
Hermes DVS13
GDA10
SVV10
Uitslagen 3 september
Hermes DVSGDA5 – 3
SVVRockanje1 – 4
Programma 10 september
RockanjeHermes DVS
GDASVV
Groep 3-04
Rohda’7613
BMT13
Woubrugge10
Bernardus10
Uitslagen 3 september
BMTWoubrugge1 – 0
Rohda ’76Bernardus8 – 0
Programma 10 september
BernardusBMT
Woubrugge Rohda 76
Groep 3-07
WDS13
Meerburg13
WIK10
HPSV 10
Uitslagen 3 september
MeerburgWIK8 – 0
HPSV WDS1 – 9
Programma 10 september
WDSMeerburg
WIKHPSV
Groep 3-11
Zwammerdam13
Kickers’6913
MMO10
Semper Altius10
Uitslagen 3 september
Kickers’69MMO1 – 0
Semper AltiusZwammerdam1 – 2
Programma 10 septmeber
MMOSemper Altius
ZwammerdamKickers ’69
Groep 3-12
BSC’6813
Moordrecht13
GSV10
Groeneweg10
Uitslagen 3 september
BSC’68Groeneweg5 – 1
MoordrechtGSV6 – 5
Programma 10 september
GroenewegMoordrecht
GSVBSC’68
Groep 3-13
REMO13
Roodenburg13
RAS10
Football Factory10
Uitslagen 3 september
RoodenburgRAS1 – 0
REMO Football Factory5 – 1
Programma 10 september
RASREMO
Football FactoryRoodenburg
Groep 3-14
MSV’7113
WFB13
Quintus10
Melissant10
Uitslagen 3 september
WFBQuintus1 – 0
MelissantMSV’710 – 5
Programma 10 september
QuintusMelissant
MSV’71WFB
Groep 3-15
SEV13
SJC (zat)13
De Ster10
DUNO10
Uitslagen 3 september
DUNOSEV2 – 3
SJC (zat)de Ster1 – 0
Programma 10 september
SEVSJC (zat)
De SterDUNO
Groep 3-17
FC Vlotbrug13
RVV Overschie13
Erasmus10
Stolwijk10
Uitslagen 3 september
ErasmusOverschie1 – 2
FC VlotbrugStolwijk3 – 2
Programma 10 september
OverschieFC Vlotburg
StolwijkErasmus
Groep 3-18
VOB13
Vredenburch13
DVC10
Rijnstreek10
Uitslagen 3 september
VredenburchDVC2 – 1
RijnstreekVOB0 – 6
Programma 10 september
DVCRijnstreek
VOBVredenburch
Groep 3-20
Teylingen13
HDV13
Haagse Hout10
Quick Steps10
Uitslagen 3 september
HDVHaagse Hout2 – 0
TeylingenQuick Steps9 – 0
Programma 10 september
Haagse HoutTeylingen
Quick StepsHDV
Groep 3-24
KSD-Marine13
Warmunda13
PGS Vogel10
Toofan10
Uitslagen 3 september
KSD MarineToofan7 – 3
PGS VogelWarmunda3 – 5
Programma 10 september
ToofanPGS Vogel
WarmundeKSD Marine
Groep 3-25
LSVV’7013
ODB11
Graaf Willem II VAC11
Quick (zat)10
Uitslagen 3 september
ODBGraaf Willem II VAC2 – 2
Quick (zat)LSVV ’701 – 2
Programma 10 september
LSVV’70ODB
Graaf Willem II VACQuick (zat)
Groep 3-27
GHVV’1313
GSC ESDO11
Loosduinen11
Maasdijk10
Uitslagen 3 september
GHVV’13Maasdijk2 – 0
LoosduinenGSC Esdo2 – 2
Programma 10 september
MaasdijkLoosduinen
GSC EsdoGHVV ’13
Groep 3-28
FC Zoetermeer13
Gouda13
SJZ10
SVO Buytenpark10
Uitslagen 3 september
SVO BuytenparkFC Zoetermeer0 – 2
GoudaSJZ3 – 2
Programma 10 september
FC ZoetermeerGouda
SJZSVO Buytenpark
Groep 3-29
RVC Celeritas13
VCS13
Wanica Star10
DVV Delft10
Uitslagen  3 september
RVC CeleritasDVV Delft14 – 0
Wanica StarVCS0-1
Programma 10 september
DVV DelftWanica Star
VCSRVC Celeritas

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten