Uitslagen, programma en stand bekercompetitie Groep 2

Uitslagen en standen beker groep 2
september 3, 2022
Groep 2-01
Rijnsburgse Boys 213
Te Werve11
VVSB (zat)11
DHL10
Uitslagen 3 september
Rijnsburgse Boys 2DHL3 – 2
VVSB (zat)Te Werve2-2
Programma 10 september
Te WerveRijsburgse Boys
DHLVVSB (zat)
Groep 2-02
Laakkwartier13
Quick Boys 213
Van Nispen10
Voorschoten’97 (zon)10
Uitslagen 3 september
LaakkwartierVoorschoten ’972 – 0
Quick Boys 2Van Nispen1 – 0
Programma 10 september
Van NispenLaakkwartier
Voorschoten ’97Quick Boys 2
Groep 2-03
Kethel Spaland13
Ariston’8011
Schipluiden11
Taurus10
Uitslagen 3 september
SchipluidenAriston ’801 – 1
TaurusKethel Spaland2 – 4
Programma 10 september
Ariston’80Taurus
Kethel SpalandSchipluiden
Groep 2-04
DSVP13
DWO13
Victoria’0410
SV Zuid West DH10
Uitslagen 3 september
Victoria’04DWO0-1
DSVPSV Zuid West DH5 – 2
Programma 10 september
DWODSVP
SV Zuid West DHVictoria 04
Groep 2-05
Verburch13
Sporting Leiden13
DHC 210
VDL10
Uitslagen
Sporting LeidenDHC 22 – 1
VDLVerburch0 – 2
Programma 10 september
VerburchSporting Leiden
DHC 2VDL
Groep 2-06
Oliveo13
Blauw-Zwart13
SV Madestein10
DVO’3210
Uitslagen 3 september
Blauw-ZwartMadestein2-0
DVO’32Oliveo0 – 3
Programma 10 september
MadesteinDVO’32
OLiveoBlauw Zwart
Groep 2-10
Naaldwijk13
FC Maense13
Deltasport10
HWD10
Uitslagen 3 september
NaaldwijkHWD7 – 0
DeltasportFC Maense0 – 3
Programma 10 september
FC MaenseNaaldwijk
HWDDeltasport
Groep 2-11
Koudekerk13
Rozenburg13
Sportclub Monster10
SVH10
UItslagen 3 september
RozenburgSportclub Monster2 – 1
KoudekerkSVH5 – 1
Programma 10 september
Sportclub MonsterKoudekerk
SVHRozenburg
Groep 2-13
Houtwijk13
Scheveningen 213
Quick 210
FC Oegstgeest10
Uitslagen 3 september
HoutwijkFC Oegstgeest4 – 3
Scheveningen 2Quick 23 – 2
Programma 10 september
Quick 2Houtwijk
FC OegstgeestScheveningen 2
Groep 2-15
SV Charlois11
Lyra11
Meeuwenplaat00
Rhoon00
Uitslagen 3 september
SV CharloisLyra3 – 3
RhoonMeeuwenplaat0-4
Programma 10 september
LyraRhoon
MeeuwenplaatCharlois
Groep 2-17
Stompwijk’9213
Soccer Boys13
Excelsior’2010
VOC 210
Uitslagen 3 september
Stompwijk’92Excelsior ’206 – 1
Soccer BoysVOC 26 – 1
Programma 10 september
Excelsior ’20Soccer Boys
VOC 2Stompwijk ’92
Groep 2-19
Lugdunum13
KMD11
HBSS11
SEP10
Uitslagen 3 september
LugdunumSEP6 – 2
HBSSKMD1 – 1
Programma 10 september
KMDLugdunum
SEPHBSS
Groep 2-20
Duindorp SV13
MVV’2713
Vierpolders10
Hekelingen10
Uitslagen 3 september
MVV’27Vierpolders2 – 0
HekelingenDuindorp SV2 – 5
Programma 10 september
Duindorp SVMVV ’27
VierpoldersHekelingen

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten