Wippolder laat Sportclub Monster terugkomen

Op een glibberig grasveld in Monster kwam Wippolder op bezoek bij de plaatselijke sportclub Monster.

Al vroeg in de wedstrijd waren het de bezoekers die op 0-1 kwamen Domenico de Vree zette een weergaloze actie in en knalde de bal in de verre hoek , onhoudbaar achter de lange doelman van de thuisploeg. Monster wilde wel en deelde wat speldenprikjes uit via de creatieve en snelle linksbuiten maar wist niet tot scoren te komen. Een bal op de lat was het gevaarlijkste wapenfeit en aan de andere kant was het Wippolder dat opnieuw doel trof. Na kansjes voor Spaan en van Oijen was het opnieuw de Vree die kon scoren. Een soortgelijke actie werd nu van richting veranderd en de bal verdween of de goalie van Monster, 0-2. Nog voor het rust signaal was het Wippolder dat in de eigen opbouw aarzelde en daarmee Monster in staat stelde de 1-2 aan te tekenen. 

Na rust golfde het spel op en neer. Monster wilde terug in de wedstrijd komen en werd wat gevaarlijker tot twee keer toe. Wippolder kon aan de andere kant de wedstrijd tot twee keer toe in het slot gooien maar aarzelde twee keer alleen voor de doelman. De Delftse formatie dacht de buit binnen te hebben maar het was een schot van zo’n 25 meter in de blessuretijd dat van richting werd veranderd en zorgde voor euforie bij de thuisploeg, 2-2.

Een domper voor Wippolder maar een sportieve en felle wedstrijd voor alle toeschouwers in combinatie met een goed leidende (vrouwelijke) scheidsrechter.

Redactie: Mark Moen
Foto: Archief

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten