Werkzaamheden aan kantine VCS van start dankzij grote betrokkenheid vrijwilligers

Bij voetbalvereniging VCS is deze week een begin gemaakt met de werkzaamheden aan de kantine. Onder leiding van accommodatiebeheerder Huseyin Yildirim en voorzitter Cengiz Cerci zijn de eerste stappen gezet om de ruimte een grondige opfrisbeurt te geven.

De betrokkenheid van de vrijwilligers is groot. Met veel enthousiasme wordt er samen gewerkt aan het vernieuwen van de kantine, die straks niet alleen functioneler moet zijn, maar ook gezelliger en uitnodigender voor spelers, supporters en andere bezoekers.

“Het is mooi om te zien hoeveel mensen bereid zijn om de handen uit de mouwen te steken voor de club,” aldus voorzitter Cengiz Cerci. “We doen dit echt samen.” Één familie.

De verbouwing is hard nodig en wordt volledig gedragen door de club zelf. Niet alleen de kantine krijgt een frisse en mooie uitstraling, ook de toiletten worden grondig aangepakt.

De club bedankt alvast iedereen die zijn steentje bijdraagt aan dit project en kijkt vol vertrouwen uit naar het resultaat.

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten