Vita Lorente en PGS Vogel toch langer met elkaar door

VIta Lorente aandachtig in actie

Met groot genoegen delen wij mede dat de hoofdtrainer van voetbalclub PGS/Vogel, Vita Lorente, zijn contract met een jaar heeft verlengd ondanks eerdere aankondigingen om na dit seizoen te stoppen.
Na constructieve gesprekken met het bestuur, staf en de spelersgroep heeft Vita een andere kijk op de toekomst gekregen, wat heeft geleid tot een gezamenlijke overeenkomst om de samenwerking voort te zetten.
Deze beslissing is het resultaat van goede onderlinge afspraken en een positieve dialoog tussen alle betrokken partijen. Het bestuur is verheugd te melden dat de staf van het eerste elftal hierdoor
zoveel mogelijk intact zal blijven. Hierbij zijn niet alleen Vita Lorente, maar ook Mark van Ruitenbeek (assistent-trainer), Caroline Verstraate (teammanager) en Rob van Alem (keeperstrainer) betrokken. Zowel Mark, Rob als Caroline blijven komend seizoen trouw aan PGS/Vogel.

De begeleiding van het 2e elftal bestaande uit trainer Geoffrey Westerhof (trainer) en Marco Zalentein (assistent-trainer) hebben tot tevredenheid van het bestuur eveneens aangegeven actief te blijven bij PGS/Vogel gedurende het seizoen 2024-2025.

Deze continuïteit binnen de technische staf vormt een solide basis voor de verdere ontwikkeling
en prestaties van onze selectie. Op dit moment zijn wij nog in gesprek met onze vaste verzorger Fred van Alem en hopen ook hem als vaste waarde binnen de club te kunnen behouden.

Het bestuur kijkt uit naar een voortzetting van de succesvolle samenwerking en is ervan overtuigd dat het team onder leiding van Vita Lorente, gesteund door de toegewijde stafleden, ook in het komende seizoen tot mooie sportieve prestaties zal komen.

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten