VELO pakt zege op Verburch in oefenduel

De vrije zaterdag werd ingevuld met een wedstrijd tegen regiogenoot Verburch, de nr. 10 in de 2e klasse. Na een 0-0 ruststand wist VELO in de 2e helft wel 2x te scoren en daarmee de wedstrijd met winst af te sluiten.

De zomerse temperaturen hadden zeker invloed op het niveau van de wedstrijd. Beide teams probeerden het wel om er een leuke derby van te maken maar de toeschouwers genoten meer van het weer dan van de wedstrijd. Aan beide kanten weinig echte doelpogingen. Schoten van Lars de Jong en Moaaz Elnahas namens VELO en Roan Buurman namens Verburch werden een makkelijke prooi voor de beide doelmannen waardoor de brilstand bij het rustsignaal wel verklaarbaar is.

In de 2e helft, met Tezrick Pereira voor Moaaz Elnahas, ging VELO op zoek naar de openingstreffer maar bij Vince van Egmond en Joran ter Schiphorst stond het vizier niet op scherp. Ook bij Verburch misten doelpogingen van Roan Buurman en Vince van der Knaap de juiste richting. Trainer Peter Hartgring, bij de komende wedstrijden voorlopig geassisteerd door Remko Andringa, bracht rond de 70e minuut Jari de Letter en Tim Baggerman in het veld voor Abel Dries en Rens de Vries. In de 75e minuut eindelijk de voorsprong voor VELO, 1-0, via een rake kopbal van Ryan Korsuize uit een vrije trap van Emiel Rours. Zo’n vijf minuten later een verdubbeling van de voorsprong via Benjamin el Amrani waarbij zijn schot op doel van richting werd veranderd en de Poeldijkse doelman daardoor kansloos was, 2-0. In de slotfase, met Abbas Saleem nog als vervanger voor Emiel Rours, kwam ondanks doelpogingen van Max Spilker en Vince van der Knaap de voorsprong van VELO niet meer in gevaar.

Het kostte scheidsrechter Koornneef weinig moeite om deze sportieve wedstrijd in goede banen te leiden en na het laatste fluitsignaal was iedereen wel toe aan een verfrissende versnapering en een hartig hapje.

As. zaterdag komt de Koninklijke HVV naar de Noordweg in Wateringen dat de drie punten pakte tegen het kwakkelende Wippolder. VELO kan dus rekenen op een strijdvaardige tegenstander die de punten nog steeds hard nodig heeft om nog meer weg te komen uit de onderste regionen.

Redactie: Louis de Letter
Foto: Archief

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten