Uitslagen en eindstanden KNVB Beker Groep 2

Groep 2-01
Concordia, Excelsior’20, Overmaas, Zwammerdam
Programma 2 september
Excelsior ’20 – Concordia3 – 0
Zwammerdam – Overmaas2 – 2
Programma 9 september
Concordia – Zwammerdam3 – 3
Overmaas – Excelsior ’203 – 1
Programma 16 september
Concordia – Overmaas0 – 4
Zwammerdam – Excelsior ’203 – 1
Stand
Overmaas3-7
Zwammerdam3-5
Excelsior’203-3
Concordia3-1
Groep 2-02
ASC, sv Charlois, LYRA, PGS/Vogel
Programma 2 september
ASC – PGS Vogel3 – 0
LYRA – Charlois1 – 3
Programma 9 september
PGS Vogel – Lyra0 – 3
Charlois – ASC2 – 3
Programma 16 september
Charlois – PGS VogelNNB
ASC – Lyra1 – 2
Stand
ASC3-6
Lyra3-6
Charlois2-3
PGSVogel2-0
Groep 2-03
Blauw Zwart, Lugdunum, Quick Boys 2, ROAC
Programma 2 september
Lugdunum – Blauw Zwart2 – 2
Quick Boys 2 – ROAC5 – 3
Programma 9 september
BlauwZwart – Quick Boys 23 – 1
ROAC – Lugdunum3 – 0
Programma 16 september
ROAC – Blauw Zwart2 – 3
Lugdunum – Quick Boys 23 – 1
Stand
Blauw Zwart3-7
Lugdunum3-4
ROAC3-3
Quick Boys 23-3
Groep 2-05
Aarlanderveen, Antibarbari 2, Ariston’80, FC IJsselmonde
Programma 2 september
Antibarbari 2 – Ariston ’803 – 3
Aarlanderveen – FC IJsselmonde2 – 1
Programma 9 september
Ariston ’80 – Aarlanderveen2 – 3
Fc Ijsselmonde -Antibarbari 22 – 2
Programma 16 september
Ariston ’80 – FC Ijsselmonde2 – 5
Aarlanderveen – Antibarbari 22 – 2
Stand
Aarlanderveen3-7
FC IJsselmonde3-4
Antibarbari 23-3
Ariston’803-1
Groep 2-06
BSC’68, DWO, VOC 2, Victoria’04
Programma 2 september
Victoria ’04 – DWO4 – 4
VOC 2 – BSC’681 – 5
Programma 9 september
DWO – VOC 21 – 1
BSC’68 – Victoria ’041 – 0
Programma 16 september
BSC’68 – DWO0 – 2
Victoria’04 – VOC 27 – 0
Stand
BSC’683-6
DWO3-5
Victoria ’043-4
VOC23-1
Groep 2-07
DoCoS, Duindorp SV, HVC’10, Scheveningen 2
Programma 2 september
Duindorp – Scheveningen 23 – 1
HVC’10-DoCoS3 – 3
Programma 9 september
Scheveningen 2 – HVC’102 – 0
DoCoS – Duindorp Sv3 – 7
Programma 16 september
HVC’10 – Duindorp SV0 – 4
Scheveningen 2 – DoCoS3 – 1
Stand
Duindorp SV3-9
Scheveningen 23-6
DoCoS3-1
HVC’103-1
Groep 2-08
FC Binnenmaas, DVV’09, OVV
Programma 2 september
DVV’09 – OVV3 – 3
Programma9 september
OVV – Binnenmaas2 – 3
Programma 16 september
Binnenmaas – DVV’096 – 2
Stand
Binnenmaas2-6
OVV2-1
DVV’092-1
Groep 2-09
Graaf Willem II/VAC, Kethel Spaland, TAVV, Haastrecht.
Programma 2 september
TAVV – Graaf Willem II VAC1 – 1
Haastrecht – Kethel Spaland0 – 1
Programma9 september
Graaf Willem II VAC -Haastrecht7 – 0
Kethel Spaland – TAVV3 – 1
Programma 16 september
Graaf Willem II VAC – Kethel Spaland2 – 1
Haastrecht – TAVV3 – 4
Stand
Graaf Willem II VAC3-7
Kethel Spaland3-6
TAVV3-4
Haastrecht3-0
Groep 2-10
CWO, ESTO, LMO, Laakkwartier
Programma 2 september
Laakkwartier – ESTO0 – 6
LMO – CWO2 – 5
Programma 9 september
ESTO – LMO4 – 1
CWO – Laakkwartier2 – 2
Programma 16 september
LMO – Laakkwartier2 – 3
ESTO – CWO1 – 3
Stand
CWO3-7
ESTO3-6
Laakkwartier3-4
LMO3-0
Groep 2-11
Slikkerveer, Wilhelmus, Zevenhoven.
Programma 2 september
Wilhelmus – Slikkerveer0 – 2
Zevenhoven – Forum Sport 22 – 0
Programma 9 september
Forum Sport 2 – Wilhelmus1 – 0
Slikkerveer – Zevenhoven2-1
Programma 16 september
Slikkerveer – Forum Sport 22 – 1
Zevenhoven – Wilhelmus4 – 1
Stand
Slikkerveer3-9
Zevenhoven3-6
Forum Sport 23-3
Wilhelmus3-0
Groep 2-12
Altior, CKC, HMSH, Naaldwijk
Programma 2 september
HMSH – Altior3 – 4
Naaldwijk – CKC1 – 2
Programma 9 september
Altior – Naaldwijk2 – 0
CKC – HMSH1 – 2
Programma 16 september
Naaldwijk – HMSH5 – 3
Altior – CKCNNB
Stand
Altior2-6
CKC2-3
Naaldwijk3-3
HMSH3-3
Groep 2-13
Zwarte Pijl, DSVP, DVO’32, Soccer Boys
Programma 2 september
DVO’32 – DSVP3 – 3
Soccer Boys – Zwarte Pijl0 – 0
programma 9 september
DSVP – Soccer Boys3 – 0
Zwarte Pijl DVO’326 – 2
Programma 16 september
Zwarte Pijl – DSVPNNB
DVO’32 – Soccer BoysNNB
Stand
Zwarte Pijl2-4
DSVP2-4
Soccer Boys2-1
DVO ’322-1
Groep 2-15
Full Speed, Koudekerk, MVV’27, SVS
Programma 2 september
Koudekerk – Full Speed4 – 1
SVS – MVV ’273 – 1
Programma 9 september
Full Speed – SVS1 – 5
MVV’27 – Koudekerk5 – 1
Programma 16 september
MVV’27 – Full Speed2 – 1
Koudekerk – SVS3 – 0
Stand
MVV’273-6
SVS3-6
Koudekerk3-6
Full Speed3-0
Groep 2-16
KMD, Rozenburg, SSS, Stellendam
Programma 2 september
Rozenburg – KMD0 – 2
Stellendam – SSS5 – 3
Programma 9 septmber
KMD-Stellendam4 – 1
SSS – Rozenburg3 – 1
Programma 16 september
KMD – SSS1 – 0
Stellendam – Rozenburg1 – 1
Stand
KMD3-9
Stellendam3-4
SSS3-3
Rozenburg3-1
Groep 2-18
Schipluiden, Westlandia 2, Meeuwenplaat
Programma 2 september
Westlandia 2 – Schipluiden2 – 2
Programma 9 september
Schipluiden – Meeuwenplaat5-2
Programma 16 september
Meeuwenplaat – Westlandia 25 – 3
Stand
Schipluiden2-4
Meeuwenplaat2-3
Westlandia 22-1
Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten