Terugblik zondag 2e klasse D. Wippolder pakt op laatste speeldag kampioenschap. Laakkwartier nacompetitie in voor lijfsbehoud

Zondag 2e klasse D:

Wippolder heeft op de laatste speeldag de titelwinst in de wacht gesleept. Op eigen veld bleef Wippolder met 2-1 de baas over RKDEO. Al na acht minuten nam Wippolder de leiding: 1-0. In de 82e minuut kwam RKDEO tot grote schrik van de thuisploeg op gelijke hoogte via een doelpunt van Jack Doorschodt: 1-1. Toch wist Wippolder de overwinning nog veilig te stellen en daarmee de titel. Vier minuten voor tijd was het Lorenzo Dijksman die de 2-1 binnenschoot. RKDEO speelt nacompetitie en komt daarin DONK tegen.

HVV vocht voor wat het waard was en won met 5-0 van Laakkwartier, maar dit bleek niet voldoende voor het kampioenschap. HVV gaat de nacompetitie in en speelt tegen KDO. Laakkwartier zag Coal met 7-3 winnen van Meeuwenplaat, waardoor de ploeg van trainer Roel Zandbergen veroordeeld is tot het spelen van p/d. Laakkwartier speelt in de eerste ronde uit tegen Slikkerveer. HMSH (zon) verloor met 3-1 van FC IJsselmonde, maar door de nederlaag van Laakkwartier kwam HMSH (zon) niet meer in gevaar.

Wilhelmus verloor de laatste competitiewedstrijd met 4-0 bij Antibarbari. De Rotterdammers gaan de nacompetitie in en spelen tegen Rood Wit W. Concordia sloot het seizoen af met een 3-1 overwinning op VFC (zon). Mika Bavelaar (strafschop) en Tijs Sneek scoorden voor Concordia. VFC (zon) schoot ook nog eenmaal in eigen doel.

Kampioen: Wippolder
Periodekampioenen: HVV, RKDEO, Antibarbari
Nacompetitie p/d: Laakkwartier, FC IJsselmonde
Rechtstreekse degradatie: Meeuwenplaat

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen maandag 6 juni 2022:

 RSV Antibarbari VV Wilhelmus4 – 0
 COAL VV Meeuwenplaat7 – 3
 Concordia VFC3 – 1
 HVV HVV Laakkwartier5 – 0
 FC IJsselmonde HMSH3 – 1
 SV Wippolder RKDEO2 – 1

Eindstand seizoen 2021-2022:

1SV Wippolder242013616523 
2HVV241923597619 
3RSV Antibarbari241653537437 
4RKDEO241536487233 
5VFC249510325140 
6Concordia249510324946 
7DSV Full Speed249411315161 
8VV Wilhelmus247413253753 
9COAL247413224563-3
10HMSH245712224161 
11FC IJsselmonde246216204371 
12HVV Laakkwartier246216203261 
13VV Meeuwenplaat2444161639107 

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten