september 27, 2022

Terugblik zondag 2e klasse D. Wippolder brengt spanning in titelstrijd terug door te winnen van koploper HVV

Zondag 2e klasse D:

De spanning in de zondag 2e klasse D is enigszins terug. Koploper HVV verloor met 2-1 op bezoek bij nummer drie Wippolder. Bij rust stond HVV nog met 0-1 voor door een doelpunt van Tommie Steens in de 5e minuut van de wedstrijd. Tien minuten na rust kwam Wippolder met tien man te staan en leek de overwinning voor HVV niet echt meer in gevaar te komen. Toch gebeurde het anders. In de 70e minuut werd het 1-1. Ruim tien minuten later kwam Wippolder zelfs uit een strafschop op een 2-1 voorsprong. Deze voorsprong gaf de thuisploeg niet meer uit handen. De achterstand van Wippolder op koploper HVV is nu 6 punten, wel heeft Wippolder nog een wedstrijd tegoed.

Antibarbari verloor op eigen veld met 1-2 van RKDEO en daardoor blijft de voorsprong van HVV op Antibarbari van 4 punten in stand. Lange tijd leek RKDEO tegen een 1-0 nederlaag aan te lopen. Maar in de 85e minuut zorgde Irian Boeschoten voor de 1-1. Na een rode kaart voor Antibarbari maakte aanvoerder Rob van Hagen er in de blessuretijd zelfs nog 1-2 van.

Full Speed ging over Wilhelmus heen op de ranglijst. De Delftenaren wonnen zondag met maar liefst 6-3 van de Voorburgers. Wel heeft Wilhelmus één duel minder gespeeld en één verliespunt minder dan Full Speed. Sander van Akkeren (2), Rida Aarab, Tim Zeller, Joey Donkers en Batuhan Isitmez scoorden voor Full Speed.

HMSH (zon) won het degradatieduel met Meeuwenplaat: 4-2. Laakkwartier ging met 2-0 onderuit op bezoek bij VFC (zon) en blijft dus nog altijd in de onderste regionen hangen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Coos Hübscher

Uitslagen zondag 27 maart 2022:

 RSV Antibarbari RKDEO1 – 2
 DSV Full Speed VV Wilhelmus6 – 3
 HMSH VV Meeuwenplaat4 – 2
 FC IJsselmonde COAL5 – 2
 VFC HVV Laakkwartier2 – 0
 SV Wippolder HVV2 – 1

Stand per zondag 27 maart 2022:

1HVV141112343812 
2RSV Antibarbari14932303822 
3SV Wippolder13913283515 
4RKDEO14734243221 
5DSV Full Speed14635213334 
6VV Wilhelmus13544192826 
7COAL14635183028-3
8VFC14446162523 
9Concordia13427142233 
10FC IJsselmonde14419132739 
11HVV Laakkwartier13328112134 
12HMSH14257112236 
13VV Meeuwenplaat1414972553 

Programma donderdag 31 maart 2022:

HVV Laakkwartier VV Wilhelmus

Programma zondag 3 april 2022:

Concordia DSV Full Speed
 HVV RSV Antibarbari
 HVV Laakkwartier FC IJsselmonde
 VV Meeuwenplaat SV Wippolder
 RKDEO HMSH
 VV Wilhelmus VFC

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten