Terugblik zondag 2e klasse D. Titelstrijd tussen Wippolder en HVV beslist op laatste speeldag. Laakkwartier en HMSH (zon) nog altijd niet veilig

Zondag 2e klasse D:

De titelstrijd tussen Wippolder en HVV wordt beslist op de laatste speeldag, maandag 6 juni (2e Pinksterdag). Zowel Wippolder als HVV won zondagmiddag. Wippolder versloeg Laakkwartier: 0-1. Het doelpunt van Wippolder viel op slag van rust. HVV versloeg Full Speed: 1-3. Tommie Steens (2) en Joppe Dekker maakten de doelpunten voor HVV. Rida Aarab scoorde vanaf elf meter voor Full Speed.

RKDEO versloeg Coal met 5-1. Voor RKDEO waren Irian Boeschoten (2), Rob van Hagen (strafschop), Fabian Pak en Nordin Maghnouji trefzeker. De Nootdorpers hielpen Laakkwartier hiermee een handje. Laakkwartier staat op een veilige plek, maar kan 2e Pinksterdag zomaar op een p/d plek eindigen. Laakkwartier trekt dan naar HVV, dat nog volop in de titelstrijd zit. Coal heeft op papier een makkelijkere tegenstander, hekkensluiter Meeuwenplaat. HMSH (zon) speelde met 1-1 gelijk tegen Concordia en is ook nog niet helemaal veilig. Mochten Laakkwartier en Coal 2e Pinksterdag beiden winnen, kan ook HMSH (zon) nog zomaar op een p/d plek eindigen.

Wilhelmus verloor met 0-2 van FC IJsselmonde, dat door deze zege nog altijd hoop heeft op een veilige haven. Dan moet FC IJsselmonde zelf wel winnen van HMSH (zon) en het Coal en Laakkwartier zien verliezen. Niets is onmogelijk!

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 29 mei 2022:

DSV Full Speed HVV1 – 3
 HMSH Concordia1 – 1
 RKDEO COAL5 – 1
 VV Wilhelmus FC IJsselmonde0 – 2
HVV Laakkwartier SV Wippolder0 – 1
 VV Meeuwenplaat RSV Antibarbari0 – 6

Stand per zondag 29 mei 2022:

1SV Wippolder231913586322 
2HVV231823567119 
3RSV Antibarbari231553507037 
4RKDEO231535487131 
5VFC23959325037 
6DSV Full Speed249411315161 
7Concordia238510294645 
8VV Wilhelmus237412253749 
9HMSH235711224058 
10HVV Laakkwartier236215203256 
11COAL236413193860-3
12FC IJsselmonde235216174070 
13VV Meeuwenplaat2344151636100 

Programma maandag 6 juni 2022:

RSV Antibarbari VV Wilhelmus
 COAL VV Meeuwenplaat
 Concordia VFC
 HVV HVV Laakkwartier
 FC IJsselmonde HMSH
 SV Wippolder RKDEO

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten