september 25, 2022

Terugblik zaterdag Hoofdklasse A. FC ‘s-Gravenzande in doelpuntrijk duel onderuit tegen VV Scherpenzeel

FC ’s-Gravenzande was vastberaden de punten op te halen in Scherpenzeel zaterdagmiddag. Maar op bezoek bij de plaatselijke VV ging het met 4-3 onderuit. Een doelpuntrijk duel, maar nul punten in de tas. Door deze nederlaag zakt FC ’s-Gravenzande naar de dertiende positie op de ranglijst.

FC ’s-Gravenzande begon erg slecht aan de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen. Al na drie minuten keek het tegen een 1-0 achterstand aan. Tefvik Ceyar was de doelpuntenmaker. Nadat ’s-Gravenzande aan een tweede tegentreffer was ontsnapt, de bal werd van de doellijn gehaald, kwam het in de 34e minuut toch met 2-0 achter. Ditmaal was het Arwin van Soest die raakschoot.

VV Scherpenzeel was in het begin van de tweede helft dichtbij de 3-0, maar wederom werd de bal van de doellijn gehaald. Kort hierna kregen de gasten een levensgrote kans op de 2-1, maar de bal werd door drie spelers gemist op doellijn. Toch kwam ’s-Gravenzande na een uur spelen op 2-1. Na een overtreding op Patrick Triep schoot Frank Broos vanaf elf meter raak: 2-1. De vreugde van de aansluitingstreffer was van korte duur. In de 68e en 69e minuut scoorde VV Scherpenzeel tweemaal. Eerst was het Arwin van Soest die er 3-1 van maakte. Een minuut later zorgde Soufiane Laghmouchi voor 4-1. Een minuut of tien voor tijd voorkwam ’s-Gravenzande doelman Jurrian Jouvenaar een nog grote blamage. De bal ging via de doelman via de lat over het doel. In de 85e minuut kwam ’s-Gravenzande toch nog tot scoren. Twan van Meerten zorgde voor een 4-2 tussenstand. In de blessuretijd van de wedstrijd werd het door een eigen doelpunt van de thuisploeg zelfs nog 4-3. Helaas voor FC ’s-Gravenzande bleef het daarbij.

Volgende week zaterdag, 25 september 2021, speelt FC ’s-Gravenzande op eigen veld tegen de enige ongeslagen ploeg in de competitie. Koploper FC Rijnvogels komt dan op bezoek.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Twitteraccount FC ’s-Gravenzande (@fcsgravenzande)

Uitslagen zaterdag 18 september 2021:

Achilles ’29 Achilles Veen1 – 6
 SV ARC SV Poortugaal1 – 2
 VV Capelle SC Feyenoord3 – 2
 VV DHSC VV Zwaluwen V3 – 4
 VV Rijsoord De Jodan Boys0 – 1
 VV Scherpenzeel FC ‘s-Gravenzande4 – 3
 VV Smitshoek VV DUNO3 – 0
 VV Spijkenisse FC Rijnvogels0 – 6

Stand per zaterdag 18 september 2021:

1FC Rijnvogels440012163
2VV Capelle43101085
3VV Zwaluwen V4220874
4SC Feyenoord4211795
5SV Poortugaal4211775
6VV DUNO4202686
7De Jodan Boys4202654
8VV Smitshoek4202666
9SV ARC4202644
10VV Scherpenzeel42026810
11VV DHSC4121565
12Achilles Veen4112474
13FC ‘s-Gravenzande4112489
14VV Spijkenisse40222310
15Achilles ’2940131313
16VV Rijsoord40040214

Programma zaterdag 25 september 2021:

Achilles Veen VV Scherpenzeel
 VV DHSC VV Spijkenisse
 VV DUNO VV Rijsoord
 SC Feyenoord VV Smitshoek
 FC ‘s-Gravenzande FC Rijnvogels
 De Jodan Boys Achilles ’29
 SV Poortugaal VV Capelle
 VV Zwaluwen V SV ARC

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten