Terugblik zaterdag 4e klasse. Titelstrijd Celeritas-Oliveo en Houtwijk-MSV’71 duurt voort

Zaterdag 4e klasse D:

BSC’68 speelt de laatste competitieduels eigenlijk alleen om in vorm te blijven richting de nacompetitie. De titelstrijd gaat volledig tussen CKC en Groeneweg. De Benthuizenaren wonnen zaterdagmiddag met 2-0 van FC Banlieue.

FC Zoetermeer won in eigen huis met 4-2 van laagvlieger SDV en houdt daarmee de kleine kans op nacompetitie nog altijd in leven. SVO Buytenpark ging hard onderuit op bezoek bij TOGB (zat): 5-2.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 30 april 2022:

BSC ’68 FC Banlieue2 – 0
 VV Hillegersberg SV Ommoord4 – 0
 FC Zoetermeer VV SDV4 – 2
VV Groeneweg SC Excelsior Rotterdam2 – 0
 NOC Kralingen VV CKC0 – 2
 RVV Swift Boys Zestienhoven1 – 4
 TOGB SVO Buytenpark5 – 2

Stand per zaterdag 30 april 2022:

1VV CKC201730547913 
2VV Groeneweg201712528818 
3BSC ’68201433456020 
4VV Hillegersberg201334416637-1
5TOGB201217376833 
6FC Zoetermeer201127355928 
7NOC Kralingen201037336145 
8SV Ommoord20929295956 
9Zestienhoven20848283645 
10SVO Buytenpark206311213854 
11FC Banlieue1931151042102 
12SC Excelsior Rotterdam20301782477-1
13VV SDV20111843097 
14RVV Swift Boys191117113100-3

Programma dinsdag 3 mei 2022:

FC Banlieue RVV Swift Boys

Programma zaterdag 7 mei 2022:

FC Banlieue VV Groeneweg
 VV CKC BSC ’68
 SC Excelsior Rotterdam VV Hillegersberg
 SV Ommoord NOC Kralingen
 VV SDV RVV Swift Boys
 TOGB FC Zoetermeer
 Zestienhoven SVO Buytenpark

Zaterdag 4e klasse E:

De titelstrijd tussen Celeritas en Oliveo duurt maar voort. Beide ploegen boekten wederom een ruime overwinning. Celeritas won met 2-6 bij De Ster. Oliveo versloeg Haagse Hout met maar liefst 3-10.

Vredenburch nam de derde plek over van SEV. De derby uit tegen Semper Altius werd met 0-1 gewonnen dankzij een doelpunt van Tom van Schendel. Graaf Willem II VAC en KSD-Marine deden goede zaken in de subtop. Graaf Willem II VAC won met 0-4 bij DVC. KSD-Marine versloeg HPSV: 1-2.

RAS tegen REMO eindigde in een 3-3 gelijkspel.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 30 april 2022:

DVC Graaf Willem II/VAC0 – 4
 RAS SC REMO3 – 3
 Semper Altius Vredenburch0 – 1
VV Haagse Hout OLIVEO3 – 10
 HPSV KSD-Marine1 – 2
 SCSV De Ster RVC Celeritas2 – 6

Stand per zaterdag 30 april 2022:

1RVC Celeritas1917115211016
2OLIVEO1817015111512
3Vredenburch181215374321
4SEV181206365235
5Graaf Willem II/VAC181035334427
6KSD-Marine19955324036
7HPSV197210233158
8RAS17548192555
9Semper Altius194411163358
10DVC193313121785
11VV Haagse Hout183213112151
12SC REMO182412102459
13SCSV De Ster18231392163

Programma zaterdag 7 mei 2022:

Graaf Willem II/VAC VV Haagse Hout
 KSD-Marine SEV
 OLIVEO HPSV
 SC REMO SCSV De Ster
 RVC Celeritas Vredenburch
 Semper Altius RAS

Zaterdag 4e klasse F:

Houtwijk en MSV’71 wonnen dit weekeinde allebei. De ploeg van trainer Richard Douw versloeg in eigen huis GSC ESDO met 5-2. MSV’71 was met 0-1 te sterk in de topper tegen Quintus. GDA verloor twee punten in het duel met BMT: 1-1. Desondanks staat de ploeg nog wel derde. VCS ging met 3-2 onderuit bij Maasdijk. Erasmus won met 1-2 bij laagvlieger Wanica Star.

ODB (zat) speelde uit bij PGS Vogel met 0-0 gelijk en blijft de tegenstander daardoor voor op de ranglijst. Toofan won van hekkensluiter HMSH (zat): 4-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 30 april 2022:

GDA BMT1 – 1
 SV Houtwijk GSC ESDO5 – 2
 PGS-VOGEL ODB0 – 0
 Quintus MSV ’710 – 1
VV Maasdijk VCS3 – 2
 SSV Toofan HMSH4 – 1
 SCS Wanica Star SV Erasmus1 – 2

Stand per zaterdag 30 april 2022:

1SV Houtwijk191432455930 
2MSV ’71201433457722 
3GDA201226385422 
4VCS201217376543 
5Quintus191054356330 
6SV Erasmus191054355839 
7VV Maasdijk201037335436 
8ODB20848283742 
9PGS-VOGEL20767275447 
10BMT20776274448-1
11GSC ESDO205015153766 
12SVV Toofan20241492363-1
13SCS Wanica Star20131662290 
14HMSH19141442089-3

Programma dinsdag 3 mei 2022:

Quintus HMSH

Programma zaterdag 7 mei 2022:

 BMT SV Houtwijk
 GSC ESDO PGS-VOGEL
 HMSH VV Maasdijk
 MSV ’71 GDA
 ODB Quintus
 VCS SV Erasmus
 SCS Wanica Star SSV Toofan

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten