Terugblik zaterdag 4e klasse. FC Zoetermeer goed begonnen aan 3e periode. Celeritas en Oliveo houden vol. MSV’71 kruipt dichterbij Houtwijk

Zaterdag 4e klasse D:

BSC’68 lijkt echt de kluts kwijt. De laatste duels werden al punten gemorst. Deze zaterdag kwamen er weer twee bij. Uit bij Zestienhoven kwam de ploeg uit Benthuizen niet tot scoren: 0-0. De achterstand op de koplopers is dusdanig opgelopen, dat BSC’68 zich de komende weken al kan richten op het toetje na de competitie: nacompetitie voor promotie naar de 3e klasse.

FC Zoetermeer won zaterdag met 0-5 bij Excelsior. De Zoetermeerders staan na twee wedstrijden bovenaan in de 3e periode. SVO Buytenpark ging op eigen veld met 1-2 onderuit tegen Hillegersberg (zat).

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 april 2022:

SVO Buytenpark VV Hillegersberg1 – 2
 SC Excelsior Rotterdam FC Zoetermeer0 – 5
 SV Ommoord VV Groeneweg0 – 7
 VV SDV NOC Kralingen2 – 2
 Zestienhoven BSC ’680 – 0
 FC Banlieue RVV Swift BoysNNB
 VV CKC TOGBNNB

Stand per zaterdag 23 april 2022:

1VV Groeneweg191612498618 
2VV CKC181530487413 
3BSC ’68191333425820 
4VV Hillegersberg191234386237-1
5TOGB181116346328 
6NOC Kralingen191036336143 
7FC Zoetermeer191027325525 
8SV Ommoord19928295952 
9Zestienhoven19748253243 
10SVO Buytenpark196310213649 
11FC Banlieue1831141042100 
12SC Excelsior Rotterdam19301682575-1
13RVV Swift Boys18111641296 
14VV SDV19111742793 

Programma zaterdag 30 april 2022:

BSC ’68 FC Banlieue
 VV Groeneweg SC Excelsior Rotterdam
 VV Hillegersberg SV Ommoord
 NOC Kralingen VV CKC
 RVV Swift Boys Zestienhoven
 TOGB SVO Buytenpark
 FC Zoetermeer VV SDV

Zaterdag 4e klasse E:

De titelstrijd tussen Celeritas en Oliveo duurt nog altijd voort. De Rijswijkers wonnen zaterdag met 6-0 van HPSV. Oliveo won met 7-0 van Semper Altius. Voor Oliveo waren Tim van Rheenen (3), Niels Bentvelzen (2), Dewi van Wichen en Max Huurman trefzeker. Celeritas heeft nog altijd een voorsprong van één punt op Oliveo, maar wel één duel meer gespeeld. Het doelsaldo zou nog weleens van waarde kunnen zijn voor beide ploegen.

SEV won knap met 0-2 van Graaf Willem II VAC. Jasper Koning en Niels van Houwelingen scoorden voor de Leidschendammers. Vredenburch verstevigde haar 4e positie op de ranglijst door met 4-1 te winnen van DVC. KSD-Marine stelde teleur door met 2-2 gelijk te spelen tegen De Ster.

REMO tot slot, verliet de laatste plaats door met 3-1 te winnen van Haagse Hout.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 april 2022:

Graaf Willem II/VAC SEV0 – 2
 KSD-Marine SCSV De Ster2 – 2
 OLIVEO Semper Altius7 – 0
 SC REMO VV Haagse Hout3 – 1
 RVC Celeritas HPSV6 – 0
 Vredenburch DVC4 – 1

Stand per zaterdag 23 april 2022:

1RVC Celeritas1816114910414
2OLIVEO171601481059
3SEV181206365235
4Vredenburch171115344221
5Graaf Willem II/VAC17935304027
6KSD-Marine18855293835
7HPSV18729233056
8RAS16538182252
9Semper Altius184410163357
10DVC183312121781
11VV Haagse Hout173212111841
12SC REMO17231292156
13SCSV De Ster17231291957

Programma zaterdag 30 april 2022:

DVC Graaf Willem II/VAC
 VV Haagse Hout OLIVEO
 HPSV KSD-Marine
 RAS SC REMO
 Semper Altius Vredenburch
 SCSV De Ster RVC Celeritas

Zaterdag 4e klasse F:

De wedstrijd van koploper Houtwijk bij Erasmus werd twee minuten voor tijd gestaakt bij een tussenstand van 2-3 in het voordeel van Houtwijk. MSV’71 won met 2-0 van Maasdijk en is op gelijke hoogte gekomen in punten met Houtwijk. De wedstrijd Erasmus – Houtwijk is weliswaar (nog) niet in de stand opgenomen. Wanneer deze uitgespeeld wordt, is nog niet bekend.

GDA en VCS gingen beiden over Quintus heen op de ranglijst. GDA won met 0-5 bij GSC ESDO. VCS versloeg Quintus knap met 4-2.

BMT ging op haar beurt weer over ODB (zat) heen. BMT versloeg op eigen veld Toofan: 3-2. ODB (zat) kon niet winnen van Wanica Star: 2-2. Jaouad Bouyaouzan en Jordi Mulder scoorden voor ODB (zat). PGS Vogel boekte een monsterzege. Uit bij HMSH (zat) werd het 0-9.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 april 2022:

BMT SSV Toofan3 – 2
 SV Erasmus SV HoutwijkGestaakt
 GSC ESDO GDA0 – 5
 HMSH PGS-VOGEL0 – 9
 MSV ’71 VV Maasdijk2 – 0
 ODB SCS Wanica Star2 – 2
 VCS Quintus4 – 2

Stand per zaterdag 23 april 2022:

1SV Houtwijk181332425428
2MSV ’71191333427622
3GDA191216375321
4VCS191216376540
5Quintus181053356328
6SV Erasmus18954325638
7VV Maasdijk19937305134
8BMT19766274447
9ODB19838273742
10PGS-VOGEL19757265347
11GSC ESDO195014153561
12HMSH18141371985
13SSV Toofan19141471962
14SCS Wanica Star19131562188

Programma zaterdag 30 april 2022:

GDA BMT
 SV Houtwijk GSC ESDO
 VV Maasdijk VCS
 PGS-VOGEL ODB
 Quintus MSV ’71
 SSV Toofan HMSH
 SCS Wanica Star SV Erasmus

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten