Terugblik zaterdag 4e klasse. Einde seizoen voor FC Zoetermeer. Oliveo pakt titel in 4E. Houtwijk kan volgende week kampioen worden in 4F

Zaterdag 4e klasse D:

FC Zoetermeer lijkt te zijn uitgespeeld dit seizoen. De Zoetermeerders gingen op bezoek bij NOC Kralingen met maar liefst 4-1 onderuit. Concurrent in de tweede periode, Hillegersberg (zat), verloor ook. Met 2-3 tegen Zestienhoven. Er is nog altijd een kans dat Zoetermeer deze periode pakt, maar deze is behoorlijk geslonken door de nederlaag tegen Kralingen. De periode lijkt nu naar Hillegersberg (zat) of TOGB (zat) te gaan.

Hekkensluiter Swift Boys kwam niet opdagen bij SVO Buytenpark. De Zoetermeerders hebben de punten nog hard nodig om degradatie af te wenden. Dit is niet de eerste maal dat Swift Boys niet op komt dagen bij een duel. Wat hier mee gaat gebeuren en of dit consequenties heeft voor de competitie, is nog niet bekend.

BSC’68 won met 1-4 bij Ommoord. De Benthuizenaren kunnen de competitie rustig uitspelen. BSC’68 is al geplaatst voor de nacompetitie voor promotie naar de derde klasse.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 28 mei 2022:

SVO Buytenpark RVV Swift BoysAFG
 VV CKC VV SDVGestaakt
 VV Groeneweg TOGB4 – 2
 NOC Kralingen FC Zoetermeer4 – 1
 SV Ommoord BSC ’681 – 4
VV Hillegersberg Zestienhoven2 – 3

Stand per zaterdag 28 mei 2022:

1VV CKC221930608618 
2VV Groeneweg2318145511230 
3BSC ’68231634517223 
4VV Hillegersberg231436446943-1
5TOGB231328417039 
6FC Zoetermeer231148376237 
7Zestienhoven241149375155 
8NOC Kralingen229310305656 
9SV Ommoord239311306567 
10FC Banlieue2351171656128 
11SVO Buytenpark224315153668 
12VV SDV221120432110 
13RVV Swift Boys211119122114-3

Programma zaterdag 4 juni 2022:

FC Banlieue NOC Kralingen
 BSC ’68 VV Groeneweg
 VV SDV SV Ommoord
 RVV Swift Boys VV CKC
 TOGB VV Hillegersberg
 FC Zoetermeer SVO Buytenpark

Zaterdag 4e klasse E:

Celeritas heeft gedaan wat het kon, maar dat was niet genoeg. De Rijswijkers wonnen zaterdag met 1-5 van DVC. Oliveo werd kampioen door REMO met maar liefst 10-1 te verslaan.

De strijd om deelname aan de nacompetitie blijft spannend. Graaf Willem II VAC, SEV én Vredenburch wonnen allen. Graaf Willem kende weinig moeite met HPSV: 7-2. SEV versloeg Semper Altius: 5-2. En Vredenburch won met 5-0 van De Ster.

Haagse Hout deed goede zaken in de strijd tegen degradatie. Thuis werd met 1-0 gewonnen van RAS. Haagse Hout, DVC en Semper Altius strijden om één veilige plek.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 28 mei 2022:

DVC RVC Celeritas1 – 5
 Graaf Willem II/VAC HPSV7 – 2
 VV Haagse Hout RAS1 – 0
 OLIVEO SC REMO10 – 1
 SEV Semper Altius5 – 2
 Vredenburch SCSV De Ster5 – 0

Stand per zaterdag 28 mei 2022:

1OLIVEO2321116414415
2RVC Celeritas2420226213222
3Graaf Willem II/VAC231535486635
4SEV231526476839
5Vredenburch231526475728
6KSD-Marine23977344346
7HPSV238213263881
8RAS236512233367
9Semper Altius234613184271
10DVC2353151826101
11VV Haagse Hout235216172673
12SC REMO232714133278
13SCSV De Ster232417102677

Programma zaterdag 4 juni 2022:

HPSV SEV
 KSD-Marine VV Haagse Hout
 RAS Vredenburch
 SC REMO Graaf Willem II/VAC
 Semper Altius DVC
 SCSV De Ster OLIVEO

Zaterdag 4e klasse F:

De titelstrijd tussen Houtwijk en MSV’71 is nog altijd niet beslist. Vorige week nam Houtwijk de koppositie over van MSV’71 na de bizarre 1-37 overwinning op HMSH (zat). Ook dit weekeinde nam Houtwijk weer wat meer afstand qua doelsaldo. Houtwijk versloeg VCS met maar liefst 9-3. MSV’71 won met 0-3 van BMT. Het doelsaldo van Houtwijk is acht doelpunten positiever dan dat van MSV’71. Normaal gesproken zou een overwinning van Houtwijk op Wanica Star volgende week zaterdag 4 juni volstaan voor het binnen halen van de titel.

GDA lijkt deelname aan nacompetitie voor promotie binnen te hebben. De Madestein bewoners wonnen zaterdag met 9-1 van Wanica Star. Quintus, dat overal naast lijkt te grijpen, gaat voor haar laatste kans. De ploeg uit Kwintsheul won zaterdagmiddag met maar liefst 1-11 bij GSC ESDO.

ODB (zat) revancheerde zich prima tegen HMSH (zat) voor de nederlaag vorige week bij MSV’71: 11-1. Opvallend detail was dat vaste doelman Bas Swillens in de spits stond en middenvelder Jaouad Bouyaouzan ging keepen. Bas Swillens maakte ook nog eens drie doelpunten. De overige treffers kwamen op naam van Timo Tuin (2), Nino Dekkers (2), Salim Azdoud, Nick Heikoop, Remco van Weeren en Romario Singh. PGS Vogel won ook. De ploeg van trainer Vita Lorente versloeg Toofan: 6-3.

Erasmus ging Maasdijk op de ranglijst voorbij doordat de thuisploeg het onderlinge treffen met 3-2 won. Danny Stakenburg (2) en Mitchel Beijersbergen scoorden voor Erasmus.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 28 mei 2022:

BMT MSV ’710 – 3
 SV Erasmus VV Maasdijk3 – 2
 GDA SCS Wanica Star9 – 1
 GSC ESDO Quintus1 – 11
 SV Houtwijk VCS9 – 3
 ODB HMSH11 – 1
 PGS-VOGEL SSV Toofan6 – 3

Stand per zaterdag 28 mei 2022:

1SV Houtwijk2518345712043 
2MSV ’71251834579829 
3GDA251726539125 
4Quintus251555508935 
5SV Erasmus251357447352 
6VV Maasdijk251339427446 
7VCS2513210417966 
8PGS-VOGEL251069367164 
9BMT25979335359-1
10ODB259511324957 
11GSC ESDO256019185493 
12SSV Toofan253517133487-1
13SCS Wanica Star2524191031114 
14HMSH252419726171-3

Programma zaterdag 4 juni 2022:

HMSH GSC ESDO
 VV Maasdijk ODB
 MSV ’71 PGS-VOGEL
 Quintus GDA
 SSV Toofan SV Erasmus
 VCS BMT
 SCS Wanica Star SV Houtwijk

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten