november 28, 2022

Terugblik Tweede Divisie. Scheveningen op eigen veld hard onderuit tegen Koninklijke HFC

Tweede Divisie:

Scheveningen kwam na de midweekse overwinning op Kozakken Boys (2-1) deze zaterdagmiddag bedrogen uit in het thuisduel met het lager staande Koninklijke HFC. De ploeg van trainer John Blok was niet opgewassen tegen HFC: 0-4.

De eerste helft was er één om gauw te vergeten. Na 45 minuten voetballen keek de thuisploeg al tegen een 0-3 achterstand aan. Direct na rust werd het 0-4. Gelukkig voor Scheveningen bleef het daarbij.

Volgende week zaterdag speelt Scheveningen uit tegen FC Lisse.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 september 2022:

SVV Scheveningen Koninklijke HFC0 – 4
 Jong FC Volendam Kozakken Boys0 – 1
 Spakenburg FC Lisse3 – 1
 Excelsior Maassluis IJsselmeervogels2 – 2
 Quick Boys VV Katwijk1 – 3
 AFC Rijnsburgse Boys2 – 0
 OFC HHC Hardenberg1 – 5
 VV Noordwijk Jong Sparta3 – 0

Stand per zaterdag 10 september 2022:

1De Treffers440012124
2HHC Hardenberg540112146
3VV Katwijk531110123
4AFC53111094
5Quick Boys53029118
6FC Lisse5221896
7Spakenburg521271210
8VV Noordwijk5212764
9Rijnsburgse Boys5212766
10Kozakken Boys521271011
11Koninklijke HFC5203675
12Excelsior Maassluis5122568
13Jong Sparta5122538
14SVV Scheveningen5113428
15OFC51134714
16IJsselmeervogels51134613
17Jong FC Volendam51134312
18SV TEC40222510

Programma zondag 11 september 2022:

 De Treffers SV TEC

Programma zaterdag 17 september 2022:

HHC Hardenberg IJsselmeervogels
 VV Katwijk De Treffers
 Koninklijke HFC AFC
 Kozakken Boys Quick Boys
 Rijnsburgse Boys SV TEC
 Spakenburg VV Noordwijk
 Jong Sparta OFC
 Jong FC Volendam Excelsior Maassluis
 FC Lisse SVV Scheveningen

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten