september 25, 2022

Terugblik Tweede Divisie (Jack’s League). Scheveningen onderuit tegen AFC

SVV Scheveningen won de eerste twee competitiewedstrijden van dit seizoen. Uit bij HHC Hardenberg werd met 0-1 gewonnen. Op eigen veld was Scheveningen met 2-1 te sterk voor Spakenburg. Zaterdagmiddag speelde het elftal van trainer John Blok uit bij AFC. Er werd met 2-0 verloren.

Scheveningen legde zaterdagmiddag in Amsterdam een matige partij op de mat. In de 23e minuut kwam Scheveningen op een 1-0 achterstand. Ex-prof Thomas Verhaar schoot een vrije trap via de paal binnen. Al na een half uur spelen paste Blok zijn eerste wissel toe. Crescendo van Berkel kwam in het veld voor Jari de Jong. Een minuut of zeven voor rust leek Scheveningen op gelijke hoogte komen via Mitchell de Vlugt. Zijn inzet werd gekeerd door de Amsterdamse doelman, waardoor beide ploegen met een 1-0 stand de rust in gingen.

Na de thee bleef Donovan de Groot achter in de kleedkamer. Zijn vervanger was Michael de Niet. In de tweede helft gebeurde vrij weinig. Blok wisselde tien minuten voor tijd nog driemaal. Scheveningen probeerde in deze fase nog de gelijkmaker te forceren, maar AFC liep uit naar een 2-0 overwinning door een doelpunt van Matthijs Jesse in de 90e minuut.

Scheveningen zakt naar een zesde positie op de ranglijst. Na drie wedstrijden staat de ploeg van John Blok op zes punten. Volgende week zaterdag, 11 september, ontvangt Scheveningen op Houtrust Jong Sparta Rotterdam.

Uitslagen zaterdag 4 september 2021:

AFC SVV Scheveningen2 – 0
 ASWH Kozakken Boys1 – 1
 Excelsior Maassluis Koninklijke HFC2 – 2
 GVVV Jong FC Volendam2 – 5
 HHC Hardenberg SV TEC1 – 1
 VV Noordwijk IJsselmeervogels3 – 2
 Quick Boys De Treffers0 – 1
 Spakenburg VV Katwijk2 – 3
 Jong RV&AV Sparta Rijnsburgse Boys2 – 1

Stand per zaterdag 4 september 2021:

1VV Katwijk3300993
2Jong RV&AV Sparta3210794
3SV TEC3210752
4Koninklijke HFC3210764
5Rijnsburgse Boys3201672
6SVV Scheveningen3201633
7Kozakken Boys3120532
8De Treffers3120532
9Jong FC Volendam31114910
10AFC3111445
11Quick Boys3102312
12VV Noordwijk3102346
13Excelsior Maassluis3021247
14Spakenburg3012157
15IJsselmeervogels3012146
16ASWH3012135
17HHC Hardenberg3012114
18GVVV3012139

Programma zaterdag 11 september 2021:

IJsselmeervogels ASWH
 Koninklijke HFC HHC Hardenberg
 Kozakken Boys Spakenburg
 Quick Boys AFC
 Rijnsburgse Boys VV Katwijk
 SVV Scheveningen Jong RV&AV Sparta
 SV TEC Excelsior Maassluis
 De Treffers GVVV
 Jong FC Volendam VV Noordwijk

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten