september 24, 2022

Terugblik Landelijke zaterdag competities. Overwinningen voor Scheveningen en FC ‘s-Gravenzande

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen heeft zaterdagmiddag hele goede zaken gedaan. Uit bij ASWH werd met 2-3 gewonnen. De ploeg van trainer John Blok steeg hierdoor één plaats op de ranglijst én doet weer wat meer afstand van de degradatieplaatsen.

Mike de Niet, Lex Immers en Mehmet Aldogan scoorden voor Scheveningen. ASWH kwam tot tweemaal toe terug van een achterstand. De 2-3 van Mehmet Aldogan was de genadeklap.

Komende dinsdag 29 maart speelt Scheveningen een inhaalduel op eigen veld tegen koploper Katwijk.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 26 maart 2022:

GVVV Koninklijke HFC1 – 1
 IJsselmeervogels Jong FC Volendam2 – 1
 VV Noordwijk Spakenburg2 – 3
 SV TEC Kozakken Boys0 – 1
 ASWH SVV Scheveningen2 – 3
 Excelsior Maassluis HHC Hardenberg4 – 3
 VV Katwijk Rijnsburgse Boys1 – 3
 De Treffers Quick Boys18.00 uur

Stand per zaterdag 26 maart 2022:

1VV Katwijk201424444320
2Koninklijke HFC211164393221
3AFC191054353821
4HHC Hardenberg211047343025
5Jong Sparta201037333635
6VV Noordwijk211038332828
7Rijnsburgse Boys211029323828
8Spakenburg19847284034
9Quick Boys19766272825
10De Treffers19838272122
11Jong FC Volendam218310274138
12Excelsior Maassluis218310273137
13SVV Scheveningen19667242229
14Kozakken Boys21669242635
15SV TEC216510232241
16IJsselmeervogels206212202433
17ASWH205411192734
18GVVV192512111334

Programma zondag 27 maart 2022:

AFC Jong Sparta

Programma dinsdag 29 maart 2022:

GVVV Spakenburg
 Quick Boys ASWH
 SVV Scheveningen VV Katwijk
IJsselmeervogelsDe Treffers

Programma zaterdag 2 april 2022:

GVVV VV Noordwijk
 Kozakken Boys Excelsior Maassluis
 Quick Boys IJsselmeervogels
 Rijnsburgse Boys HHC Hardenberg
 SVV Scheveningen Koninklijke HFC
 Spakenburg ASWH
 Jong Sparta VV Katwijk
 De Treffers SV TEC
 Jong FC Volendam AFC

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande ontving zaterdag hekkensluiter Rijsoord en won nipt met 3-2. Door deze overwinning zit ’s-Gravenzande nog altijd dicht op de topploegen. De afstand naar de derde plaats is slechts drie punten.

Bij rust stond FC ’s-Gravenzande met 1-0 voor door een doelpunt in de 3e minuut van Frank Broos. Dit betekende direct het 100ste doelpunt van Frank Broos in het shirt van FC ’s-Gravenzande, waar hij na de wedstrijd voor gehuldigd zou worden. Binnen tien minuten in de tweede helft keerde hekkensluiter Rijsoord het tij. Doelpunten van Lorenzo Braaf en Danilo Alkema zorgden in de 55e minuut voor een 1-2 tussenstand. FC ’s-Gravenzande zette de laatste minuten van de wedstrijd nog eens flink aan. Dit resulteerde in de 90e minuut in de gelijkmaker van Daan van Unen: 2-2. In de blessuretijd van de wedstrijd zorgde Roy Vermolen zelfs nog voor een 3-2 overwinning.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 26 maart 2022:

Achilles Veen FC Rijnvogels2 – 0
 VV DHSC SV ARC1 – 0
 VV DUNO VV Smitshoek0 – 1
 FC ‘s-Gravenzande VV Rijsoord3 – 2
 De Jodan Boys VV Scherpenzeel3 – 0
 SV Poortugaal Achilles ’296 – 1
 VV Zwaluwen V VV Capelle1 – 1
SC Feyenoord VV Spijkenisse4 – 1

Stand per zaterdag 26 maart 2022:

1VV Capelle191252414218
2SV ARC191216374021
3FC Rijnvogels191045344225
4VV Smitshoek191045343128
5SC Feyenoord19955324427
6SV Poortugaal19955323730
7VV Zwaluwen V19874314026
8FC ‘s-Gravenzande191018314439
9Achilles Veen19847283626
10De Jodan Boys18828262725
11VV DUNO19667242627
12VV Scherpenzeel197111223947
13VV DHSC17557201826
14VV Spijkenisse193412131842
15Achilles ’2918221481753
16VV Rijsoord19221582162

Programma woensdag 30 maart 2022:

Achilles’29VV DHSC

Programma zaterdag 2 april 2022:

VV CapelleFC ‘s-Gravenzande
VV ScherpenzeelSV Poortugaal
VV SmitshoekAchilles Veen
VV SpijkenisseVV DHSC
SV ARCVV Zwaluwen V
VV RijsoordSC Feyenoord
Achilles’29VV DUNO
FC RijnvogelsDe Jodan Boys

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten