Terugblik Landelijk zondag. Regioderby TOGB – Quick eindigt gelijk (3e Divisie B). HBS blijft koploper, RKAVV runner-up maar Westlandia haakt voorlopig af (4e Divisie A)

3e Divisie B:

TOGB en Quick speelden zondagmiddag in een regioderby tegen elkaar. Deze wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel. Een resultaat waar beide ploegen vrij weinig mee opschieten.

De doelpunten vielen al in de eerste helft. TOGB startte fel en kwam na zes minuten spelen dan ook op een 1-0 voorsprong. In de 33e minuut kreeg Quick een strafschop die door Frank van der Heiden in twee pogingen tot doelpunt werd gepromoveerd: 1-1. Zoals gezegd, vielen er in de tweede helft geen treffers meer.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslag zaterdag 3 december 2022:

VVSB JOS Watergraafsmeer5 – 2

Uitslagen zondag 4 december 2022:

TOGB HV & CV Quick1 – 1
 VV OJC Rosmalen UDI ’194 – 0
 USV Hercules Groene Ster1 – 1
 VV Dongen Unitas4 – 2
 VV Gemert HSC ’210 – 0
 Blauw Geel ’38 OSS ’201 – 0
 VV Baronie DEM4 – 1
 ADO ’20 VV UNA3 – 1

Stand per zondag 4 december 2022:

1ADO ’20171610494614
2VVSB171232395122
3Blauw Geel ’38171052352719
4USV Hercules17953323418
5VV UNA17692272715
6VV OJC Rosmalen17755263125
7Unitas17827262627
8TOGB17647222631
9DEM17638213035
10OSS ’2017566212131
11HSC ’2117557202923
12HV & CV Quick17485202325
13JOS Watergraafsmeer17467182136
14VV Baronie174310152530
15Groene Ster17296151824
16VV Gemert174310151733
17UDI ’19172411101333
18VV Dongen17131361741

Programma zondag 11 december 2022:

VV OJC Rosmalen VV UNA
 VVSB HV & CV Quick
 Unitas DEM
 TOGB UDI ’19
 ADO ’20 Groene Ster
 VV Gemert OSS ’20
 Blauw Geel ’38 JOS Watergraafsmeer
 VV Baronie HSC ’21
 VV Dongen USV Hercules

4e Divisie A:

De top vier in deze afdeling maakte zondagmiddag geen fout. HBS blijft koploper na een nipte 0-1 overwinning tegen Heino. Na een 0-0 ruststand zette Niels van Pelt HBS vlak na rust met zijn hoofd op een 0-1 voorsprong. Van Pelt had even later de wedstrijd in het slot kunnen gooien, maar zijn strafschop werd gekeerd door de doelman van Heino. HBS hield vol en trok de 0-1 over de streep. RKAVV won ook, met 2-0 van VOC, en blijft op één punt van koploper HBS. Binnen het kwartier stond RKAVV al met 1-0 voor dankzij een doelpunt van Yani Bouras. Binnen tien minuten na rust zette Xavier Akinrinbola de thuisploeg vanaf elf meter op 2-0. Nummer drie Hoogeveen en nummer vier Purmersteijn wonnen ook en volgen HBS op respectievelijk twee en drie punten.

Het Naaldwijkse Westlandia ging op eigen veld nipt onderuit tegen ROHDA RAALTE: 0-1. Door deze nederlaag haken de Naaldwijkers voorlopig af voor een topnotering. De achterstand op koploper HBS is nu zeven punten. Westlandia staat zevende.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 4 december 2022:

VV De Zouaven Alphense Boys1 – 3
 RKVV Westlandia ROHDA Raalte0 – 1
 RKVV Velsen VV Hoogeveen0 – 4
 RKAVV VOC2 – 0
 VV SJC HVV Hollandia2 – 2
 VV Heino HBS0 – 1
 Be Quick 1887 VKW1 – 0
 Alcides Purmersteijn0 – 2

Stand per zondag 4 december 2022:

1HBS141022323314
2RKAVV1494131269
3VV Hoogeveen14932304522
4Purmersteijn14923293418
5VV SJC14824263325
6ROHDA Raalte14824262619
7RKVV Westlandia14815253231
8Be Quick 188714662242110
9HVV Hollandia14455172626
10Alphense Boys14509152338
11VOC13418132528
12VV Heino14329111621
13RKVV Velsen143110101733
14Alcides143110101230
15VV De Zouaven1323891428
16VKW1421117637

Programma zondag 11 december 2022:

Alphense Boys Alcides
 HBS Be Quick 1887
 HVV Hollandia RKVV Velsen
 VV Hoogeveen RKAVV
 Purmersteijn VV SJC
 ROHDA Raalte VV De Zouaven
 VKW RKVV Westlandia
 VOC VV Heino

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten