november 28, 2022

Terugblik Landelijk zondag. Quick onderuit, TOGB gelijk (3e Divisie B). HBS neemt koppositie over van RKAVV (4e Divisie A)

3e Divisie B:

Quick en TOGB hebben elkaar na deze zondagmiddag weer gevonden op de ranglijst. Quick ging uit bij ADO’20 met 2-0 onderuit. TOGB speelde op eigen veld met 2-2 gelijk tegen OSS’20. Beide ploegen hebben nu 18 punten uit 15 duels. Quick staat 10e, TOGB 11e. Dit verschil is enkel gebaseerd op doelsaldo.

Volgende week zondag, 27 november 2022, komen beide ploegen weer in actie. Quick speelt dan thuis tegen OJC Rosmalen. TOGB gaat dan op bezoek bij JOS Watergraafsmeer.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslag zaterdag 19 november 2022:

VVSB HSC ’214 – 2

Uitslagen zondag 20 november 2022:

TOGB OSS ’202 – 2
 VV OJC Rosmalen JOS Watergraafsmeer1 – 0
 USV Hercules UDI ’192 – 0
 VV Gemert Unitas2 – 3
 Groene Ster VV UNA1 – 1
 Blauw Geel ’38 DEM1 – 1
 VV Baronie VV Dongen1 – 1
 ADO ’20 HV & CV Quick2 – 0

Stand per zondag 20 november 2022:

1ADO ’20151410434112
2VVSB151032334020
3USV Hercules15933303317
4Blauw Geel ’3815852292519
5VV UNA15681262612
6Unitas15816252423
7VV OJC Rosmalen15645222523
8OSS ’2015564212124
9HSC ’2115546192922
10HV & CV Quick15465182022
11TOGB15537182329
12DEM14527172530
13JOS Watergraafsmeer14455171728
14VV Gemert15429141730
15Groene Ster15276131723
16VV Baronie153210112129
17UDI ’1915249101227
18VV Dongen15021321339

Programma dinsdag 22 november 2022:

OSS ’20 VV Baronie

Programma woensdag 23 november 2022:

 JOS Watergraafsmeer DEM

Programma zaterdag 26 november 2022:

OSS ’20 VVSB

Programma zondag 27 november 2022:

DEM VV Gemert
 Groene Ster VV Dongen
 HSC ’21 Blauw Geel ’38
 JOS Watergraafsmeer TOGB
 HV & CV Quick VV OJC Rosmalen
 UDI ’19 ADO ’20
 VV UNA USV Hercules
 Unitas VV Baronie

4e Divisie A:

De eerste periode ging op de laatste speeldag aan de neus van RKAVV voorbij. HBS ging toen over de Leidschendammers heen en pakte de periode. Vorig weekeinde nam RKAVV de koppositie weer over van HBS. Dit weekeinde is het weer andersom.

RKAVV bleef op eigen veld steken op een 0-0 gelijkspel tegen middenmoter Be Quick 1887. HBS won wel, met 1-2 bij Velsen. Niels van Pelt en Marco Mos scoorden voor HBS, dat nu weer aan de leiding gaat in de 4e Divisie A zondag.

Westlandia won zondag thuis met 3-2 van Purmersteijn. Door deze overwinning blijven de Naaldwijkers betrokken bij de subtop. Dinant Kuhn, Kai Verbeek en Jeremy van Uunen maakten de doelpunten voor Westlandia.

Volgende week speelt Westlandia al op zaterdag. Het komt dan in actie uit tegen Alphense Boys. Zondag 27 november staat de derby tussen HBS en RKAVV gepland.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslag zaterdag 19 november 2022:

ROHDA Raalte Alphense Boys2 – 1

Uitslagen zondag 20 november 2022:

VV De Zouaven HVV Hollandia4 – 0
 RKVV Westlandia Purmersteijn3 – 2
 RKVV Velsen HBS1 – 2
 VV SJC VOC2 – 1
 VKW VV Heino1 – 2
 Alcides VV Hoogeveen1 – 3
 RKAVV Be Quick 18870 – 0

Stand per zondag 20 november 2022:

1HBS12912283214
2RKAVV1283127249
3VV SJC12813252920
4VV Hoogeveen12732243820
5Purmersteijn12723233118
6RKVV Westlandia12714222928
7Be Quick 188712552202010
8ROHDA Raalte12624202119
9HVV Hollandia12345132022
10Alphense Boys12408121834
11VOC11317102125
12VV Heino12318101620
13RKVV Velsen12318101625
14Alcides12318101024
15VV De Zouaven1123691324
16VKW122197632

Programma zaterdag 26 november 2022:

Alphense Boys RKVV Westlandia
 VOC RKVV Velsen

Programma zondag 27 november 2022:

Be Quick 1887 VV Heino
 HBS RKAVV
 HVV Hollandia Alcides
 VV Hoogeveen VV SJC
 Purmersteijn VV De Zouaven
 ROHDA Raalte VKW

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten