Terugblik Landelijk zondag. Quick niet langs OJC Rosmalen. TOGB wint wel (3e Divise B). Derby HBS – RKAVV eindigt in 0-0. Westlandia boekt prima zege (4e Divisie A)

3e Divisie B:

Quick heeft zondagmiddag met 2-2 gelijk gespeeld tegen OJC Rosmalen. TOGB won wel, met 1-2 van directe concurrent JOS Watergraafsmeer.

Na ruim een kwartier voetballen kwam Quick via Frank van der Heiden op voorsprong: 1-0. Nog binnen het half uur stond het weer gelijk: 1-1. Lange tijd leek de wedstrijd op een 1-1 stand uit te lopen. Maar twee minuten voor tijd was het wederom Frank van der Heiden die Quick op voorsprong zette: 2-1. De vreugde was helaas van korte duur. In de blessuretijd kwamen de gasten alsnog langszij: 2-2.

TOGB leidde bij rust met 0-1 bij JOS Watergraafsmeer dankzij een doelpunt van Anthony Slierendrecht. In de tweede helft verdubbelde Dean Zandbergen de score: 0-2. Vlak voor tijd kwam de thuisploeg nog terug tot 1-2, maar daar bleef het bij.

Volgende week zondag staat de regioderby TOGB – Quick op het programma.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslag zaterdag 26 november 2022:

OSS ’20 VVSB0 – 6

Uitslagen zondag 27 november 2022:

UDI ’19 ADO ’201 – 2
 Unitas VV Baronie0 – 0
 VV UNA USV Hercules0 – 0
 Groene Ster VV Dongen0 – 0
 HV & CV Quick VV OJC Rosmalen2 – 2
 JOS Watergraafsmeer TOGB1 – 2
 HSC ’21 Blauw Geel ’380 – 1
 DEM VV Gemert3 – 0

Stand per zondag 27 november 2022:

1ADO ’20161510464313
2VVSB161132364620
3Blauw Geel ’3816952322619
4USV Hercules16943313317
5VV UNA16691272612
6Unitas16826262423
7VV OJC Rosmalen16655232725
8DEM16637212931
9TOGB16637212530
10OSS ’2016565212130
11HSC ’2116547192923
12HV & CV Quick16475192224
13JOS Watergraafsmeer16466181931
14Groene Ster16286141723
15VV Gemert164210141733
16VV Baronie163310122129
17UDI ’19162410101329
18VV Dongen16031331339

Programma zaterdag 3 december 2022:

VVSB JOS Watergraafsmeer

Programma zondag 4 december 2022:

TOGB HV & CV Quick
 VV OJC Rosmalen UDI ’19
 USV Hercules Groene Ster
 VV Dongen Unitas
 VV Gemert HSC ’21
 Blauw Geel ’38 OSS ’20
 VV Baronie DEM
 ADO ’20 VV UNA

4e Divisie A:

Westlandia kwam zaterdag al in actie, uit tegen Alphense Boys: 2-3. Na 25 minuten voetballen kwamen de Naaldwijkers op een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Dinand Kuhn. Tien minuten later kwam de thuisploeg alweer op gelijke hoogte door een doelpunt van Sami Haouam: 1-1. Vlak voor rust was het opnieuw Dinand Kuhn die Westlandia op voorsprong zette: 1-2. Ruim tien minuten voor tijd verdubbelde Jeremy van Uunen de marge: 1-3. Direct na deze goal maakte Alphense Boys er 2-3 van, met spannende slotminuten tot gevolg. In het restant van de wedstrijd werd niet meer gescoord, dus gingen de Naaldwijkers aan de haal met de drie punten.

Zondagmiddag stond de derby tussen HBS en RKAVV op het programma. RKAVV liet in de beginfase direct van zich horen met een bal van Dion Hooi op de bovenkant van de lat. Na ruim een half uur spelen leek RKAVV wel op voorsprong te komen. Maar een inzet van Yani Bouras eindigde tegen de doelman van HBS aan. In de blessuretijd van de eerste helft kreeg HBS nog een grote kans op de 1-0, maar Mathijs Harthoorn tikte een voorzet van Brayen Bröcker net naast. Direct na rust weer een feller RKAVV, met wederom een grote kans voor Yani Bouras. Maar opnieuw lag de doelman van HBS in de weg. Een kwartier voor tijd wederom een grote kans voor de bezoekers. Na een perfecte voorzet van Dion Hooi had Tristan Croes de bal voor het inkoppen, maar weer was daar de doelman van HBS die een treffer voorkwam. In de blessuretijd van de wedstrijd kreeg RKAVV nog twee grote kansen om tot scoren te komen. Eerst was het Sebastian Haarlemmer die zijn schot uit de draai net langs de kruising zag vliegen. Daarna tikte de doelman van HBS een poeier van Robin Steffens maar net uit de hoek. De wedstrijd eindigde zoals deze begonnen was: 0-0.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 26 november 2022:

Alphense Boys RKVV Westlandia2 – 3
 VOC RKVV Velsen4 – 1

Uitslagen zondag 27 november 2022:

Be Quick 1887 VV Heino0 – 0
 HBS RKAVV0 – 0
 HVV Hollandia Alcides4 – 2
 VV Hoogeveen VV SJC3 – 2
 Purmersteijn VV De Zouaven1 – 0
 ROHDA Raalte VKW4 – 0

Stand per zondag 27 november 2022:

1HBS13922293214
2RKAVV1384128249
3VV Hoogeveen13832274122
4Purmersteijn13823263218
5VV SJC13814253123
6RKVV Westlandia13814253230
7ROHDA Raalte13724232519
8Be Quick 188713562212010
9HVV Hollandia13445162424
10VOC12417132526
11Alphense Boys13409122037
12VV Heino13328111620
13RKVV Velsen13319101729
14Alcides13319101228
15VV De Zouaven1223791325
16VKW1321107636

Programma zondag 4 december 2022:

RKVV Velsen VV Hoogeveen
 VV De Zouaven Alphense Boys
 RKVV Westlandia ROHDA Raalte
 VV Heino HBS
 VV SJC HVV Hollandia
 RKAVV VOC
 Be Quick 1887 VKW
 Alcides Purmersteijn

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten