Terugblik Landelijk zaterdag. Scheveningen stelt teleur tegen hekkensluiter OFC. FC ‘s-Gravenzande doet afstand van onderste regionen na ruime overwinning op Achilles Veen

Jack’s League:

Scheveningen heeft zaterdagmiddag een slechte beurt gemaakt tegen hekkensluiter OFC: 1-1. Het elftal van trainer John Blok blijft hierdoor dan ook op een 14e positie op de ranglijst staan.

Na een 0-0 ruststand kwam Scheveningen in de 69e minuut eindelijk op voorsprong door een doelpunt van Michael de Niet: 1-0. Een kleine tien minuten voor tijd kwamen de gasten langszij: 1-1.

Komende donderdag, 10 november 2022, speelt Scheveningen thuis tegen Rijnsburgse Boys.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 5 november 2022:

Jong FC Volendam De Treffers1 – 3
 SVV Scheveningen OFC1 – 1
 Quick Boys Excelsior Maassluis7 – 2
 VV Noordwijk AFC1 – 3
 FC Lisse SV TEC4 – 0
 Kozakken Boys Rijnsburgse Boys0 – 1
 Koninklijke HFC VV Katwijk1 – 3
Jong Sparta HHC Hardenberg1 – 4
 Spakenburg IJsselmeervogels1 – 1

Stand per zaterdag 5 november 2022:

1AFC13832272410
2HHC Hardenberg13823262818
3De Treffers13823262616
4Quick Boys13814253419
5VV Katwijk13733242612
6Rijnsburgse Boys13724232614
7VV Noordwijk13634211916
8Excelsior Maassluis13553202123
9Jong Sparta13454172323
10Spakenburg13445161820
11Koninklijke HFC13436151818
12FC Lisse13436152224
13IJsselmeervogels13355142025
14SVV Scheveningen13355141016
15Kozakken Boys13427141926
16Jong FC Volendam13328111732
17SV TEC1316691528
18OFC13121051238

Programma donderdag 10 november 2022:

Quick Boys SV TEC
 Jong FC Volendam VV Katwijk
 Spakenburg Koninklijke HFC
 SVV Scheveningen Rijnsburgse Boys
 Excelsior Maassluis Kozakken Boys
 OFC IJsselmeervogels
 VV Noordwijk HHC Hardenberg
 FC Lisse Jong Sparta
 AFC De Treffers

4e Divisie A zaterdag:

FC ’s-Gravenzande heeft zaterdag prima zaken gedaan. Er werd op eigen veld met 5-0 gewonnen van Achilles Veen, waardoor de voetbalploeg afstand deed van de onderste regionen.

Bij rust stond ’s-Gravenzande al met 2-0 voor dankzij doelpunten van Roy van Beek en Yuri Westhoff. In de tweede helft zorgden Patrick Fonseca, Frank Broos en wederom Yuri Westhoff in het laatste kwartier van de wedstrijd voor een uiteindelijke 5-0 eindstand.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 5 november 2022:

SV Poortugaal ASV De Dijk2 – 0
 VV WNC VV Smitshoek1 – 0
 VV Spijkenisse De Jodan Boys1 – 1
 FC ‘s-Gravenzande Achilles Veen5 – 0
 VV Kloetinge Nieuwenhoorn3 – 1
 SC Feyenoord VV GOES0 – 4
 VV Capelle VV Zwaluwen V3 – 2
 SV ARC ODIN ’592 – 3

Stand per zaterdag 5 november 2022:

1ODIN ’5910721232917
2VV Kloetinge10640221810
3VV GOES1063121228
4VV WNC10622201612
5VV Smitshoek10532182316
6FC ‘s-Gravenzande10505152418
7SV ARC10433152118
8VV Capelle10433151520
9SV Poortugaal10343131814
10Nieuwenhoorn10415131519
11VV Spijkenisse10325111613
12De Jodan Boys1023591724
13Achilles Veen102359918
14SC Feyenoord1022681222
15VV Zwaluwen V1014571015
16ASV De Dijk100191627

Programma zaterdag 12 november 2022:

Achilles Veen VV Spijkenisse
 ASV De Dijk SV ARC
 VV GOES FC ‘s-Gravenzande
 De Jodan Boys VV Smitshoek
 Nieuwenhoorn VV Capelle
 ODIN ’59 VV Kloetinge
 SV Poortugaal VV WNC
 VV Zwaluwen V SC Feyenoord

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten