Terugblik Landelijk zaterdag. Scheveningen boekt ruime zege bij IJsselmeervogels (Jack’s League). FC ‘s-Gravenzande mist aansluiting met (sub)top (4e Divisie A)

Jack’s League:

Scheveningen heeft tegen directe concurrent IJsselmeervogels prima zaken gedaan: 1-5. Door deze overwinning stijgt Scheveningen twee plekken op de ranglijst en staat het nu 13e.

Michael de Niet (3), Mehmet Aldogan en Mitchell de Vlugt scoorden voor de Houtrust bewoners. Volgende week treft Scheveningen op eigen veld het twee punten lager geklasseerde TEC uit Tiel.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 26 november 2022:

Rijnsburgse Boys Jong FC Volendam1 – 0
 IJsselmeervogels SVV Scheveningen1 – 5
 HHC Hardenberg Spakenburg2 – 0
De Treffers Quick Boys18.00 uur
 SV TEC VV Noordwijk2 – 0
 Jong Sparta Excelsior Maassluis3 – 3
 Koninklijke HFC Kozakken Boys3 – 1
 VV Katwijk FC Lisse0 – 1
 AFC OFC3 – 2

Stand per zaterdag 26 november 2022:

1AFC161132363414
2HHC Hardenberg161033333421
3De Treffers151023322917
4Rijnsburgse Boys16934303216
5Quick Boys15915283723
6VV Katwijk16835273017
7VV Noordwijk16736242119
8Excelsior Maassluis16574222529
9Jong Sparta16565212829
10Spakenburg16556202223
11Koninklijke HFC16547192120
12FC Lisse16547192630
13SVV Scheveningen16457171723
14Kozakken Boys16529172432
15SV TEC16367151932
16Ijsselmeervogels16358142133
17Jong FC Volendam164210141935
18OFC16221281844

Programma zaterdag 3 december 2022:

Jong FC Volendam HHC Hardenberg
 Spakenburg VV Katwijk
 SVV Scheveningen SV TEC
 Quick Boys IJsselmeervogels
 OFC De Treffers
 VV Noordwijk Rijnsburgse Boys
 FC Lisse Koninklijke HFC
 Kozakken Boys Jong Sparta
 Excelsior Maassluis AFC

4e Divisie A:

FC ’s-Gravenzande mist de aansluiting met de (sub)top na een 3-1 nederlaag op bezoek bij het lager staande Nieuwenhoorn: 3-1.

Na een minuut of twintig kwamen de gasten op een 1-0 achterstand. Nog voor het half uur kwam ’s-Gravenzande met tien man te staan na een rode kaart voor Jorik Koppers. In de tweede helft liep de thuisploeg uit naar een 3-0 voorsprong. In de 69e minuut maakte Roy van Beek er nog wel 3-1 van, maar verder kwamen de gasten uit ’s-Gravenzande niet.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 26 november 2022:

Achilles Veen De Jodan Boys0 – 1
 SV ARC VV WNC2 – 1
 ASV De Dijk VV Capelle0 – 2
 VV GOES VV Smitshoek0 – 1
 Nieuwenhoorn FC ‘s-Gravenzande3 – 1
 ODIN ’59 SC Feyenoord1 – 1
 SV Poortugaal VV Kloetinge1 – 0
 VV Zwaluwen V VV Spijkenisse2 – 0

Stand per zaterdag 26 november 2022:

1VV Kloetinge13841282313
2VV Smitshoek13832272917
3ODIN ’5913733243223
4SV ARC13733243022
5VV Capelle13733242221
6VV WNC13724232017
7VV GOES13634212521
8FC ‘s-Gravenzande13616193323
9SV Poortugaal13544192218
10Nieuwenhoorn13526172125
11VV Spijkenisse13427142218
12VV Zwaluwen V13265121417
13Achilles Veen13337121222
14De Jodan Boys13337121930
15SC Feyenoord13256111627
16ASV De Dijk1301121834

Programma zaterdag 3 december 2022:

VV Kloetinge SV ARC
 VV Spijkenisse Nieuwenhoorn
 VV Smitshoek VV Zwaluwen V
 FC ‘s-Gravenzande ODIN ’59
 De Jodan Boys VV GOES
 SC Feyenoord ASV De Dijk
 VV Capelle SV Poortugaal
 Achilles Veen VV WNC

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten