Terugblik Landelijk zaterdag. Nederlagen voor Scheveningen (Jack’s League) en FC ‘s-Gravenzande (4e Divisie A)

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen heeft het tijdens het eerste duel van de hervatting na de winterstop niet gered uit tegen titelkandidaat HHC Hardenberg. De ploeg van trainer John Blok ging met 3-1 onderuit.

Na een 2-0 ruststand kwam Scheveningen een kwartier voor tijd zelfs met 3-0 achter. Ruim tien minuten voor tijd redde Barry Rog de eer voor de gasten: 3-1. Scheveningen zakt door deze nederlaag één plaats op de ranglijst.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 21 januari 2023:

Rijnsburgse Boys Quick Boys3 – 3
 Jong Sparta Spakenburg3 – 1
 Kozakken Boys FC LisseAFG
 Koninklijke HFC Jong FC Volendam2 – 1
 VV Katwijk VV Noordwijk2 – 1
 IJsselmeervogels AFC0 – 2
 HHC Hardenberg SVV Scheveningen3 – 1
De Treffers Excelsior Maassluis18.00 uur
SV TEC OFC22-jan

Stand per zaterdag 21 januari 2023:

1AFC191342434216
2HHC Hardenberg191333424624
3De Treffers181134363221
4Rijnsburgse Boys191054353821
5VV Katwijk191036333420
6Quick Boys191027324431
7Spakenburg19757262627
8FC Lisse18747253031
9VV Noordwijk19748252325
10Jong Sparta19667243236
11Kozakken Boys18729232933
12Excelsior Maassluis18576222634
13Koninklijke HFC19649222424
14SVV Scheveningen19559202028
15SV TEC18468182134
16IJsselmeervogels194510172537
17Jong FC Volendam194213142244
18OFC182412102048

Programma zaterdag 28 januari 2023:

SVV Scheveningen VV Katwijk
 Jong FC Volendam Jong Sparta
 De Treffers IJsselmeervogels
 Spakenburg Kozakken Boys
 Quick Boys HHC Hardenberg
 VV Noordwijk Koninklijke HFC
 Excelsior Maassluis FC Lisse
 OFC Rijnsburgse Boys
 AFC SV TEC

4e Divisie A:

Ook FC ’s-Gravenzande komt de winterstop uit met een 3-1 nederlaag. Poortugaal bleek een maatje te groot.

’s-Gravenzande, dat met een overwinning goede zaken had gedaan op de ranglijst, zakt door de nederlaag bij Poortugaal naar plek 7. Voor ’s-Gravenzande hetzelfde verhaal als bij Scheveningen in Jack’s League deze zaterdag. Na een 2-0 ruststand kwamen de gasten een minuut of tien na rust zelfs op 3-0 achter te staan. Een ruime vijf minuten voor tijd redde Twan van Meerten de eer voor ’s-Gravenzande met een doelpunt: 3-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 21 januari 2023:

SV Poortugaal FC ‘s-Gravenzande3 – 1
 VV Zwaluwen V Achilles VeenAFG
 VV WNC VV GOESAFG
 SV ARC SC Feyenoord4 – 2
 ODIN ’59 VV Smitshoek2 – 3
 VV Kloetinge VV Capelle4 – 0
 ASV De Dijk VV Spijkenisse0 – 8
 Nieuwenhoorn De Jodan Boys4 – 2

Stand per zaterdag 21 januari 2023:

1VV Kloetinge161141373216
2VV Smitshoek16934303325
3VV Capelle16844282828
4VV GOES15834273121
5ODIN ’5916835273830
6SV ARC16835273730
7FC ‘s-Gravenzande16817254229
8SV Poortugaal16664242822
9VV WNC15726232221
10Nieuwenhoorn16727232931
11VV Spijkenisse16628203520
12VV Zwaluwen V15465181819
13Achilles Veen15438151427
14SC Feyenoord16277132033
15De Jodan Boys163310122238
16ASV De Dijk16021421049

Programma zaterdag 28 januari 2023:

FC ‘s-Gravenzande SV ARC
 VV Smitshoek ASV De Dijk
 De Jodan Boys ODIN ’59
 VV Spijkenisse SV Poortugaal
 VV GOES VV Zwaluwen V
 SC Feyenoord VV Kloetinge
 VV Capelle VV WNC
 Achilles Veen Nieuwenhoorn

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten