Terugblik Landelijk amateurvoetbal. Katwijkse derby prooi voor Quick Boys (Betnation Divisie). FC ‘s-Gravenzande boekt knappe zege op koploper ASWH (4e Divisie B)

Betnation Divisie (2e Divisie):

Scheveningen kwam zaterdag niet in actie. Maar er stond wel een viertal wedstrijden op het programma in Betnation Divisie.

De Katwijkse derby tussen Katwijk en Quick Boys werd een prooi voor laatstgenoemde: 0-1. Na een 0-0 ruststand zette Levi van Duijn Quick Boys in de 58e minuut op voorsprong: 0-1. In het laatste half uur waren er nog wel kansen te noteren, maar doelpunten bleven verder uit.

Excelsior Maassluis en FC Lisse, concurrenten van Scheveningen, leden allebei een nederlaag. Excelsior Maassluis ging op eigen veld met 0-3 onderuit tegen Koninklijke HFC. FC Lisse was niet opgewassen tegen Jong Almere City: 6-1. HHC Hardenberg tot slot, won met 1-3 bij ACV.

Scheveningen komt volgende week zaterdag, 17 februari, weer in actie. Het speelt dan om 18.00 uur uit tegen De Treffers.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

Jong Almere City FC FC Lisse6 – 1
 ACV HHC Hardenberg1 – 3
 Excelsior Maassluis Koninklijke HFC0 – 3
 VV Katwijk Quick Boys0 – 1

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1Spakenburg201712524920
2Quick Boys221345434428
3De Treffers201334424024
4VV Katwijk201217373223
5GVVV201055352825
6ACV211128353531
7Jong Almere City FC21957323931
8HHC Hardenberg20947313322
9AFC21867303432
10Koninklijke HFC20767273432
11VV Noordwijk215115262725
12Jong Sparta218211263336
13ADO ’20217212232337
14Rijnsburgse Boys19649222430
15SVV Scheveningen214710192743
16Excelsior Maassluis193511142536
17FC Lisse202414102153
18Kozakken Boys21161492040

Programma dinsdag 13 februari 2024:

Rijnsburgse Boys Excelsior Maassluis20.15 uur

Programma zaterdag 17 februari 2024:

VV Noordwijk ACV14.30 uur
 GVVV Koninklijke HFC14.30 uur
 Spakenburg VV Katwijk15.00 uur
 Quick Boys AFC15.00 uur
 Kozakken Boys Excelsior Maassluis15.00 uur
 ADO ’20 Rijnsburgse Boys15.00 uur
 Jong Sparta FC Lisse15.30 uur
 Jong Almere City FC HHC Hardenberg15.30 uur
 De Treffers SVV Scheveningen18.00 uur

3e Divisie B:

Runner-up SteDoCo heeft zaterdag goede zaken gedaan in het duel met laagvlieger AWC: 0-3. Dit was de eerste overwinning van SteDoCo in het jaar 2024. Arwin van Soest en Diego Biseswar scoorde voor SteDoCo. De thuisclub maakte ook nog een eigen doelpunt. SteDoCo komt door deze zege gelijk in punten met koploper Barendrecht, dat met een wedstrijd minder gespeeld dus nog wel drie verliespunten minder heeft.

Quick komt zondag in actie. De ploeg van trainer Paul van der Zwaan speelt dan om 14.30 uur uit tegen TEC in Tiel. Deze twee ploegen troffen elkaar dit seizoen nog niet.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslag zaterdag 10 februari 2024:

 SV AWC SteDoCo0 – 3

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1BVV Barendrecht201424445122
2SteDoCo211353444218
3Sportlust ’46201055353520
4Blauw Geel ’38191036334226
5VV UNA20965333224
6VV Gemert20965333532
7SV TEC18954322813
8OSS ’2020857293234
9HSV Hoek20776284631
10SV Meerssen20776283933
11HV & CV Quick198110253638
12TOGB208111252836
13VV Kloetinge20668242331
14VV OJC Rosmalen20587232939
15SV AWC194510171538
16RKSV Groene Ster203512141741
17GVV Unitas203413131535
18VV Baronie204115131751

Programma zondag 11 februari 2024:

SV TEC HV & CV Quick14.30 uur

4e Divisie B:

FC ’s-Gravenzande heeft zaterdag de competitie weer wat spannender gemaakt. Koploper ASWH werd met 4-2 verslagen. Maar wat is spannend? De voorsprong van ASWH als koploper is nog altijd erg comfortabel te noemen. ASWH was zaterdagmiddag de eerst scorende ploeg. Via Lovette Ansong Ofiri kwam het op voorsprong tegen FC ’s-Gravenzande: 0-1. Direct na rust was het de beurt aan de thuisploeg. Twan van Meerten zette ’s-Gravenzande naast ASWH: 1-1. In de 78e minuut kwam de thuisploeg zelfs op voorsprong door een treffer van Frank Broos, die scoorde uit een voorzet van Stefan Bruijn: 2-1. Twee minuten voor het einde van de wedstrijd maakte Yuri Westhoff er zelfs 3-1 van. Luis Silva Ferreira bracht in blessuretijd de spanning terug in de wedstrijd: 3-2. Maar nog dieper in blessuretijd besliste Yuri Westhoff, na een assist van Twan van Meerten, het duel definitief: 4-2.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

FC ‘s-Gravenzande ASWH4 – 2
 VV Heerjansdam VV Capelle2 – 0
 VV Zwaluwen V SC Feyenoord1 – 3

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1ASWH181242402611
2FC ‘s-Gravenzande18945313428
3VV Smitshoek16844282418
4VV Zwaluwen V17845283823
5SC Feyenoord18765272724
6SV Poortugaal18747253632
7RKVV Westlandia18747252530
8VV LRC Leerdam17737243835
9HBS17737242323
10VV Capelle16655232121
11Nieuwenhoorn18729232830
12RKAVV17638212525
13VV Heerjansdam16457171725
14RVVH175210173030
15VOC175111162848
16SV DSO184410161734

Programma zaterdag 17 februari 2024:

VV Zwaluwen V VOC14.30 uur
 RVVH VV Smitshoek14.30 uur
 SV Poortugaal SV DSO14.30 uur
 Nieuwenhoorn RKVV Westlandia14.30 uur
 VV LRC Leerdam RKAVV14.30 uur
 ASWH VV Heerjansdam15.00 uur
 SC Feyenoord VV Capelle15.00 uur
 HBS FC ‘s-Gravenzande18.00 uur

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten