Terugblik 5e klasse zaterdag. GSC ESDO wint topper van ONA en grijpt koppositie (5B). Delft pakt eerste punten van het seizoen (5C)

5e klasse B:

GSC ESDO heeft de koppositie gegrepen. Waar vorige week de eerste periodetitel naar het Goudse ONA ging, streefde GSC ESDO datzelfde ONA dit weekeinde wél voorbij op de ranglijst. De topper in Gouda eindigde in een 1-2 overwinning voor GSC ESDO.

Quick won met 1-5 van SVO Buytenpark. Quick staat derde, met één wedstrijd minder gespeeld en twee verliespunten meer dan koploper GSC ESDO. DVC won met 3-2 van WIK. De Delftenaren staan vierde. Ook zij hebben één duel minder gespeeld. Maar wel vier verliespunten meer dan de koploper.

REMO en Wanica Star deden goede zaken. Beide ploegen wonnen en vonden aansluiting bij de middenmoot. REMO won met 0-4 bij Toofan. Wanica Star won op eigen veld met 5-3 van De Ster.

Laagvlieger HDV ging met 2-3 onderuit tegen Gouderak.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 26 november 2022:

SVO Buytenpark HV & CV Quick1 – 5
 DVC WIK3 – 2
 VV HDV VV Gouderak2 – 3
 VV Moordrecht VV ASW3 – 1
 VV ONA GSC ESDO1 – 2
 SSV Toofan SC REMO0 – 4
 SCS Wanica Star SCSV De Ster5 – 3

Stand per zaterdag 26 november 2022:

1GSC ESDO981025379
2VV ONA980124476
3HV & CV Quick862020377
4DVC8602181819
5VV ASW9513162626
6VV Moordrecht9405122223
7VV Gouderak9333122021
8WIK9324111415
9SC REMO9315101420
10SCS Wanica Star9315101827
11SVO Buytenpark820661120
12SSV Toofan92076935
13VV HDV911741339
14SCSV De Ster810731130

Programma zaterdag 3 december 2022:

SC REMO DVC
 SCSV De Ster VV HDV
 WIK SVO Buytenpark
 HV & CV Quick VV ONA
 GSC ESDO SCS Wanica Star
 VV Gouderak VV Moordrecht
 VV ASW SSV Toofan

5e klasse C:

Delft heeft eindelijk de eerste punten van dit seizoen binnen. En ook meteen nog eens drie. Uit bij een andere laagvlieger, GLZ Delfshaven, werd met 2-4 gewonnen. Delft staat nog wel steeds laatste. Hopelijk kan Delft deze lijn volgende week uit tegen SVV voortzetten.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 26 november 2022:

SCO ’63 NTVV4 – 0
 SVV SV Simonshaven2 – 1
 GLZ Delfshaven DVV Delft2 – 4
 VV Melissant VV OFB2 – 1
 Flakkee VV Pernis0 – 2

Stand per zaterdag 26 november 2022:

1SCO ’63861119257
2VV Melissant9603181911
3SV Simonshaven8512162615
4VV Pernis8503151511
5Flakkee9333122719
6NTVV8323111213
7VV OFB7313102112
8SVV830591422
9SV DRL621371613
10GLZ Delfshaven711541628
11DVV Delft81073848

Programma zaterdag 3 december 2022:

NTVV GLZ Delfshaven
 VV OFB Flakkee
 VV Pernis SCO ’63
 SV Simonshaven SV DRL
 SVV DVV Delft

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten