Terugblik 5e klasse zaterdag. GSC ESDO, SVO Buytenpark en DVC aan kop in 5B. Delft wederom onderuit in 5C

5e klasse B zaterdag:

GSC ESDO, SVO Buytenpark en DVC pakten alle drie deze zaterdagmiddag de tweede zege op rij en gaan gezamenlijk aan kop in 5B. GSC ESDO was in haar tweede competitiewedstrijd met 5-1 te sterk voor ASW. SVO Buytenpark won ruim van Moordrecht: 4-0. En DVC won op eigen veld met 3-2 van Toofan. Quick zou daar nog bij kunnen komen, maar de uitslag van het duel Quick – REMO was op het moment van schrijven helaas nog niet bij ons bekend.

WIK, dat haar eerste wedstrijd nog verloor, won zaterdag tamelijk eenvoudig van De Ster: 0-4. Wanica Star pakte haar eerste punt in een thuiswedstrijd tegen Gouderak: 2-2. HDV is nog twee duels nog altijd puntloos. Uit tegen ONA ging het met 9-1 onderuit.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 1 oktober 2022:

SCS Wanica Star VV Gouderak2 – 2
 SCSV De Ster WIK0 – 4
 VV ONA VV HDV9 – 1
 GSC ESDO VV ASW5 – 1
 DVC SSV Toofan3 – 2
 SVO Buytenpark VV Moordrecht4 – 0
HV & CV Quick SC REMO18.00 uur

Stand per zaterdag 1 oktober 2022:

1GSC ESDO22006102
2SVO Buytenpark2200661
3DVC2200675
4VV ONA1100391
5HV & CV Quick1100330
6WIK2101343
7VV ASW2101368
8SCSV De Ster2101325
9VV Gouderak1010122
10SCS Wanica Star2011157
11SC REMO1001015
12SSV Toofan2002035
13VV Moordrecht2002038
14VV HDV20020211

Programma zaterdag 8 oktober 2022:

VV ASW HV & CV Quick
 DVC SCSV De Ster
 VV Gouderak GSC ESDO
 VV HDV SCS Wanica Star
 VV Moordrecht VV ONA
 SC REMO WIK
 SSV Toofan SVO Buytenpark

5e klasse C zaterdag:

Ook in de tweede competitiewedstrijd is het Delft niet gelukt punten te pakken. Na de ruime nederlaag van vorige week, ging het deze zaterdagmiddag wel iets beter tegen Pernis. Op eigen veld leed Delft een 1-3 nederlaag.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 1 oktober 2022:

DVV Delft VV Pernis1 – 3
 Flakkee SVV5 – 1
 VV Melissant SV DRL2 – 1
 NTVV VV OFB2 – 2
 SCO ’63 SV Simonshaven3 – 0

Stand per zaterdag 1 oktober 2022:

1VV Melissant2200651
2VV OFB2110493
3NTVV2110432
4SCO ’631100330
5SV DRL2101392
6Flakkee2101364
7VV Pernis2101332
8SV Simonshaven2101334
9GLZ Delfshaven1001017
10SVV2002018
11DVV Delft20020111

Programma zaterdag 8 oktober 2022:

SV DRL Flakkee
 VV Melissant DVV Delft
 VV OFB VV Pernis
 SV Simonshaven GLZ Delfshaven
 SVV SCO ’63

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten