Terugblik 5e klasse zaterdag. GSC ESDO prolongeert op overtuigende wijze de koppositie (5B). Delft loopt tegen ruime nederlaag aan bij SVV (5C)

5e klasse B:

GSC ESDO heeft op overtuigende wijze de koppositie in 5B weten vast te houden. Op eigen veld versloeg de koploper Wanica Star met maar liefst 7-0. ONA won de topper tegen Quick: 1-2. De Goudse voetbalploeg blijft daardoor op slechts één punt staan van GSC ESDO. Quick haakt door deze nederlaag voorlopig af voor een topnotering. Hetzelfde geldt voor het Delftse DVC, dat uit tegen REMO niet verder kwam dan een 2-2 gelijkspel.

WIK won in een doelpuntrijk duel met 4-3 van SVO Buytenpark. Deze overwinning brengt WIK op een keurige zesde positie op de ranglijst. Buytenpark, dat het seizoen redelijk tot goed begon, staat inmiddels elfde.

De Ster droeg de rode lantaarn over aan HDV. De Ster won op eigen veld met 2-0 van HDV en steeg twee plaatsen op de ranglijst. HDV is de nieuwe hekkensluiter. Tussen De Ster en HDV staat Toofan, dat zaterdag met 5-2 verloor van subtopper ASW.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 3 december 2022:

VV ASW SSV Toofan5 – 2
 GSC ESDO SCS Wanica Star7 – 0
 HV & CV Quick VV ONA1 – 2
 SC REMO DVC2 – 2
 SCSV De Ster VV HDV2 – 0
 WIK SVO Buytenpark4 – 3
VV Gouderak VV MoordrechtNNB

Stand per zaterdag 3 december 2022:

1GSC ESDO1091028449
2VV ONA1090127497
3HV & CV Quick962120389
4DVC9612192021
5VV ASW10613193128
6WIK10424141818
7VV Moordrecht9405122223
8VV Gouderak9333122021
9SC REMO10325111622
10SCS Wanica Star10316101834
11SVO Buytenpark920761424
12SCSV De Ster920761330
13SSV Toofan1020861140
14VV HDV1011841341

Programma zaterdag 10 december 2022:

VV ONA WIK
 SCS Wanica Star HV & CV Quick
 SSV Toofan VV Gouderak
 SVO Buytenpark SC REMO
 VV Moordrecht VV HDV
 DVC VV ASW
 GSC ESDO SCSV De Ster

5e klasse C:

Delft, dat vorige week haar eerste punten pakte middels een 2-4 overwinning op GLZ Delfshaven, kreeg deze zaterdag weer ruime klop. In Schiedam tegen SVV werd met 5-2 verloren.

Dit houdt in dat Delft nog altijd hekkensluiter is met 3 uit 9 en een doelsaldo van -43.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 3 december 2022:

NTVV GLZ Delfshaven4 – 0
 VV OFB Flakkee3 – 2
 VV Pernis SCO ’633 – 2
 SV Simonshaven SV DRL6 – 0
 SVV DVV Delft5 – 2

Stand per zaterdag 3 december 2022:

1SV Simonshaven9612193215
2SCO ’639612192710
3VV Melissant9603181911
4VV Pernis9603181813
5NTVV9423141613
6VV OFB8413132414
7SVV9405121924
8Flakkee10334122922
9SV DRL721471619
10GLZ Delfshaven811641632
11DVV Delft910831053

Programma zaterdag 10 december 2022:

DVV Delft NTVV
 SV DRL SVV
 GLZ Delfshaven VV Pernis
 VV Melissant SV Simonshaven
 SCO ’63 VV OFB

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten