september 26, 2022

Terugblik 4e Divisie A zondag. Westlandia laat HBS alleen aan kop komen. RKAVV boekt mooie overwinning

4e Divisie A zondag:

Alle regioploegen, Westlandia, HBS en RKAVV zijn nog vier speelronden nog ongeslagen. Wel gaf Westlandia zondagmiddag de koppositie over aan HBS.

Westlandia bleef zondag op eigen veld tegen hekkensluiter Velsen op een 2-2 gelijkspel steken. Bij rust stonden de Naaldwijkers nog met 2-0 voor dankzij twee doelpunten van Hidde van der Arend. Direct na rust leek het 3-0 te worden, maar deze treffer werd geannuleerd wegens buitenspel. Een half uur voor tijd kwam Velsen terug tot 2-1. Op het moment dat de thuisploeg dacht de drie punten over de streep te trekken, sloegen de gasten in de 95e minuut toe: 2-2.

HBS won wel, met 1-2 bij Hollandia. HBS gaat hierdoor met 12 uit 4 alleen aan kop. Martijn Le Conge en Brayen Bröcker waren trefzeker voor HBS.

Ook RKAVV won, met 0-2 van ROHDA Raalte. Tom Plezier en Robin Steffens scoorden voor de Leidschendammers.

Volgende week zondag, 25 september 2022, staat de derby RKAVV – Westlandia op het programma. HBS ontvangt dan Purmersteijn.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 18 september 2022:

ROHDA Raalte RKAVV0 – 2
 VV De Zouaven VV SJC0 – 2
 RKVV Westlandia RKVV Velsen2 – 2
 VKW Alcides0 – 2
 Purmersteijn Be Quick 18871 – 1
 VV Hoogeveen VOC2 – 4
 HVV Hollandia HBS1 – 2
 Alphense Boys VV Heino2 – 1

Stand per zondag 18 september 2022:

1HBS440012114
2RKVV Westlandia431010148
3RKAVV43101093
4VV SJC43019116
5Alcides4211776
6Purmersteijn4211756
7VOC4202686
8Alphense Boys42026810
9VV Hoogeveen4112458
10VKW4112415
11HVV Hollandia4031356
12Be Quick 18874031335
13ROHDA Raalte4103347
14VV De Zouaven4022248
15VV Heino4013147
16RKVV Velsen40131610

Programma zaterdag 24 september 2022:

VV Heino ROHDA Raalte

Programma zondag 25 september 2022:

Be Quick 1887 Alphense Boys
 HBS Purmersteijn
 VV Hoogeveen VKW
 RKAVV RKVV Westlandia
 VV SJC Alcides
 RKVV Velsen VV De Zouaven
 VOC HVV Hollandia

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten