november 28, 2022

Terugblik 4e Divisie A zaterdag. Tweede nederlaag op rij voor FC ‘s-Gravenzande

4e Divisie A zaterdag:

FC ’s-Gravenzande begon het seizoen goed met een overwinning op Poortugaal (3-2). Vorige week ging het met 4-1 onderuit op bezoek bij ARC in Alphen aan den Rijn. Deze zaterdagmiddag bleek Kloetinge met 2-3 te sterk.

Na een kwartier voetballen kwamen de gasten op een 0-1 voorsprong. Nog geen vijf minuten later zorgde Nick Ruijgrok voor een 1-1 tussenstand. In de laatste vijf á zes minuten voor rust sloeg Kloetinge tweemaal toe, waardoor FC ’s-Gravenzande tijdens de thee tegen een 1-3 achterstand aan keek. Pas in de blessuretijd van de wedstrijd kon de thuisploeg nog iets terug doen via Angelo Zwirs: 2-3 eindstand.

Volgende week zaterdag speelt ’s-Gravenzande uit tegen Capelle.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 september 2022:

 Achilles Veen ODIN ’591 – 4
 SC Feyenoord VV Capelle2 – 3
 VV GOES Nieuwenhoorn4 – 0
 FC ‘s-Gravenzande VV Kloetinge2 – 3
 De Jodan Boys ASV De Dijk4 – 3
 VV Smitshoek SV Poortugaal3 – 2
 VV Spijkenisse SV ARC0 – 1
 VV Zwaluwen V VV WNC1 – 1

Stand per zaterdag 10 september 2022:

1ODIN ’5933009115
2SV ARC3210773
3VV Kloetinge3210763
4VV Smitshoek3201696
5Nieuwenhoorn3201666
6VV GOES3120573
7VV WNC3120554
8VV Capelle3111444
9VV Spijkenisse3102333
10SV Poortugaal3102367
11FC ‘s-Gravenzande3102369
12De Jodan Boys3102369
13Achilles Veen3102358
14VV Zwaluwen V3021223
15SC Feyenoord3012147
16ASV De Dijk30030310

Programma zaterdag 17 september 2022:

 Nieuwenhoorn VV Zwaluwen V
 VV WNC SC Feyenoord
 SV Poortugaal De Jodan Boys
 ODIN ’59 VV GOES
 VV Kloetinge VV Spijkenisse
 ASV De Dijk Achilles Veen
 VV Capelle FC ‘s-Gravenzande
 SV ARC VV Smitshoek

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten