november 28, 2022

Terugblik 3e klasse zaterdag. DWO en Blauw-Zwart doen goede zaken in 3A. Duindorp SV, SC Monster en Laakkwartier aan kop in 3B. Ariston’80 gedeeld koploper in 3C

3e klasse A zaterdag:

In 3A prima resultaten voor DWO en Blauw-Zwart. Stompwijk’92 verging het dit weekend wat minder. DWO versloeg FC Oegstgeest met 1-0. Blauw-Zwart was met maar liefst 1-5 te sterk voor Alphen. Stompwijk’92 ging op eigen veld met 1-2 onderuit tegen VVSB.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 1 oktober 2022:

RKDES SCW5 – 1
 Sporting Leiden SV Nieuwkoop1 – 1
 Lugdunum SV Aarlanderveen2 – 2
 VV Koudekerk Van Nispen4 – 0
 SV DWO FC Oegstgeest1 – 0
 AVV Alphen Blauw Zwart1 – 5
Stompwijk ’92 VVSB1 – 2

Stand per zaterdag 1 oktober 2022:

1RKDES2200671
2VVSB2200684
3Blauw Zwart2110451
4Aarlanderveen2110464
5Lugdunum2110453
6SV DWO2110410
7VV Koudekerk2101364
8Stompwijk’922101333
9FC Oegstgeest2101322
10Sporting Leiden2011123
11SV Nieuwkoop2011113
12Van Nispen2002016
13AVV Alphen20020410
14SCW2002028

Programma zaterdag 8 oktober 2022:

SV Aarlanderveen RKDES
 Blauw Zwart Stompwijk ’92
 SV DWO Sporting Leiden
 Van Nispen Lugdunum
 FC Oegstgeest AVV Alphen
 SCW SV Nieuwkoop
 VVSB VV Koudekerk

3e klasse B zaterdag:

Duindorp SV, Sportclub Monster en Laakkwartier staan bovenaan in 3B. Waar alle drie de ploegen de eerste competitiewedstrijd nog gelijk speelde, werd er deze zaterdagmiddag gewonnen. Duindorp SV was verrassend te sterk voor Houtwijk: 1-3. Dylan Verbaan, Clay Hoekstra en Benito Bodmann scoorden voor Duindorp SV. Sportclub Monster won op eigen veld met 2-0 van Schipluiden door twee doelpunten van Ramon Bruers. Laakkwartier zegevierde op bezoek bij KMD: 1-2. Jack Uzgu en Karam Boukhari waren trefzeker voor Laakkwartier.

Lyra ging in eigen huis met 1-2 kopje onder tegen MVV’27. Marc den Toom scoorde voor de thuisploeg. SV Zuid West DH won in een doelpuntrijk duel verrassend van Te Werve: 4-5.

Het duel tussen Verburch en Madestein werd vlak voor rust gestaakt. Op het moment van staken stond Verburch al met 4-0 voor. Ilhan Senturk (2) en Vince van der Knaap (2) hadden gescoord voor Verburch.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 1 oktober 2022:

SC Monster VV Schipluiden2 – 0
 HVV Te Werve SV Zuid West DH4 – 5
 VV LYRA MVV ’271 – 2
 SV KMD HVV Laakkwartier1 – 2
VV Verburch SV MadesteinGestaakt
 SV Houtwijk Duindorp SV1 – 3

Stand per zaterdag 1 oktober 2022:

1Duindorp SV2110453
2SC Monster2110442
3HVV Laakkwartier2110432
4SV Houtwijk2101385
5SV KMD2101375
6HVV Te Werve2101376
7VV LYRA2101332
8MVV’272101334
9SV Zuid West DH21013810
10VV Naaldwijk1010111
11VV Verburch0000000
12SV Madestein1001027
13VV Schipluiden2002004

Programma zaterdag 8 oktober 2022:

Duindorp SV VV Verburch
 SV KMD VV Naaldwijk
 HVV Laakkwartier HVV Te Werve
 MVV ’27 SC Monster
 VV Schipluiden SV Houtwijk
 SV Zuid West DH VV LYRA

3e klasse C zaterdag:

Ariston’80 heeft ook haar tweede competitiewedstrijd in winst omgezet. Uit tegen plaatsgenoot SEP werd het 3-5 in het voordeel van de studentenvereniging. Ariston’80 gaat samen met LMO en Zwarte Pijl aan kop in 3C.

Oliveo verspeelde in de eerste wedstrijd uit tegen Maense een 0-2 voorsprong en speelde uiteindelijk met 2-2 gelijk. Deze zaterdagmiddag won de ploeg uit Pijnacker wel. Thuis tegen CKC werd het 2-1. Sem van Venrooij scoorde beide doelpunten. De andere ploeg uit Pijnacker, DSVP, ging met 3-0 onderuit op bezoek bij Charlois.

DHL won knap op eigen veld van Soccer Boys: 1-0.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 1 oktober 2022:

VVOR LMO2 – 5
 VV SEP Ariston ’803 – 5
 SV DHL Soccer Boys1 – 0
 CVC Reeuwijk Zwarte Pijl1 – 2
OLIVEO VV CKC2 – 1
 FC IJsselmonde Maense2-1
 SV Charlois DSVP3 – 0

Stand per zaterdag 1 oktober 2022:

Programma zaterdag 8 oktober 2022:

Ariston ’80 VV CKC
 DSVP CVC Reeuwijk
 FC IJsselmonde OLIVEO
 LMO VV SEP
 Maense SV Charlois
 Soccer Boys VVOR
 Zwarte Pijl SV DHL
WGGGVPUDVDTDS
Zwarte Pijl 22006615
LMO 22006954
Ariston ’80 22006844
OLIVEO 21104431
SV DHL 21013440
CVC Reeuwijk 21013220
FC IJsselmonde 21013220
SV Charlois 2101334-1
DSVP 2101313-2
Maense 2011134-1
VV CKC 2011123-1
VV SEP 2011146-2
Soccer Boys 2002002-2
VVOR 2002038-5

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten