Terugblik 3e klasse zaterdag. DWO en Blauw-Zwart doen goede zaken (3A). Sportclub Monster op koers voor periodetitel (3B). Topper Oliveo – Zwarte Pijl haalt einde niet (3C)

3e klasse A:

DWO heeft een nipte 0-1 overwinning behaald op laagvlieger SCW. De Zoetermeerders staan nu vierde. De achterstand op de nieuwe koploper Lugdunum is slechts drie punten. Ook Blauw-Zwart meldt zich weer nadrukkelijk in de (sub)top. Zaterdag werd met 0-3 gewonnen van hekkensluiter Van Nispen. Bram Smit (2) en Ralph de Jong maakten de doelpunten.

Stompwijk’92 blijft in zwaar weer. Zaterdag werd met maar liefst 5-1 verloren op bezoek bij topploeg RKDES.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 3 december 2022:

RKDES Stompwijk ’925 – 1
 SCW SV DWO0 – 1
 Sporting Leiden VVSB0 – 2
 Van Nispen Blauw Zwart0 – 3
 SV Nieuwkoop AVV Alphen6 – 0
 Lugdunum VV Koudekerk2 – 1
 SV Aarlanderveen FC Oegstgeest1 – 1

Stand per zaterdag 3 december 2022:

1Lugdunum1072123209
2SV Aarlanderveen10640222914
3RKDES1063121236
4SV DWO1062220199
5SV Nieuwkoop10541193410
6Blauw Zwart10532181913
7FC Oegstgeest10523171512
8VV Koudekerk10505153116
9VVSB10433151615
10Sporting Leiden10316101928
11AVV Alphen1022681737
12SCW1020861627
13Stompwijk ’921010931439
14Van Nispen1000100441

Programma zaterdag 10 december 2022:

AVV Alphen SCW
 Blauw Zwart VVSB
 SV DWO SV Aarlanderveen
 VV Koudekerk RKDES
 Lugdunum Sporting Leiden
 FC Oegstgeest Van Nispen
 Stompwijk ’92 SV Nieuwkoop

3e klasse B:

Sportclub Monster is goed op weg naar het winnen van de eerste periodetitel. Zaterdag werd afgerekend met Houtwijk: 1-4. Bij rust keek Monster nog tegen een 1-0 achterstand aan. In de tweede helft werd orde op zaken gesteld. Jesper Warbout (2), Jordi van Maanen en Thijme van de Arend waren trefzeker namens Monster. Alleen Verburch zou nog roet in het eten kunnen gooien voor Monster wat betreft de eerste periode. Verburch won zaterdag met 3-0 van Lyra en staat nu tweede. De Poeldijkers hebben één duel in te halen en momenteel vijf verliespunten meer dan koploper Monster. De eerste periode telt na dat inhaalduel van Verburch nog twee wedstrijden. Lyra zakte door deze nederlaag naar plek drie.

Naaldwijk kon niet doorstoten op de ranglijst. Op eigen veld werd nipt verloren van MVV’27: 0-1. De Maaslanders nemen door deze overwinning eindelijk een plek in de subtop in. Dat geldt ook voor Duindorp, dat met 3-1 van Laakkwartier won. De Duindorpers laten de onderste regionen hierdoor voorlopig achter zich. Ricardo van Gorsel, Michel van Baaren en Jeremy Keus scoorden voor de thuisploeg. Quinten van Zweden was trefzeker voor Laakkwartier.

Schipluiden en KMD deden ook goede zaken. Beide ploegen maken vooralsnog een teleurstellend seizoen mee, maar wonnen zaterdag overtuigend. Schipluiden won thuis met 3-1 van SV Zuid West DH en KMD maakte korte metten met Madestein: 1-8.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 3 december 2022:

VV Naaldwijk MVV ’270 – 1
 VV Schipluiden SV Zuid West DH3 – 1
 VV Verburch VV LYRA3 – 0
 SV Madestein SV KMD1 – 8
 Duindorp SV HVV Laakkwartier3 – 1
 SV Houtwijk SC Monster1 – 4

Stand per zaterdag 3 december 2022:

1SC Monster1082026328 
2VV Verburch9531184014 
3VV LYRA10523171612 
4VV Naaldwijk9432151510 
5MVV’279342132317 
6Duindorp SV9342132318 
7VV Schipluiden9333121520 
8SV Houtwijk10334121920 
9SV KMD9324112318 
10HVV Laakkwartier9324111015 
11HVV Te Werve930691622 
12SV Zuid West DH912651335 
13SV Madestein9027-1743-3

Programma zaterdag 10 december 2022:

SV Houtwijk VV Naaldwijk
 SV KMD Duindorp SV
 HVV Laakkwartier VV Schipluiden
 SC Monster VV Verburch
 HVV Te Werve SV Madestein
 SV Zuid West DH MVV ’27

3e klasse C:

De topper tussen koploper Oliveo en runner-up Zwarte Pijl heeft het einde niet gehaald. Het duel werd bij een 0-1 tussenstand gestaakt, wegens oerwoudgeluiden uit het publiek en diverse opstootjes in het veld.

DSVP heeft een belangrijke overwinning op Soccer Boys gepakt: 1-2. De ploeg uit Pijnacker staat voorlopig op een stevige derde plaats. Ariston’80 staat daar vlak achter. De Delftse studenten doen het vooralsnog prima in de derde klasse dit seizoen. Zaterdag werd afgerekend met FC IJsselmonde: 5-1.

SEP deed prima zaken om los te komen van de onderste regionen. Op eigen veld waren de Delftenaren met 2-0 te sterk voor CVC Reeuwijk.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 3 december 2022:

Ariston ’80 FC IJsselmonde5 – 1
 LMO Maense2 – 1
 VV SEP CVC Reeuwijk2 – 0
 Soccer Boys DSVP1 – 2
VV CKC SV Charlois3 – 1
 OLIVEO Zwarte PijlGestaakt
 VVOR SV DHLNNB

Stand per zaterdag 3 december 2022:

1OLIVEO971122227
2Zwarte Pijl963021175
3DSVP10631211711
4LMO10613192516
5Ariston ’8010532182518
6SV Charlois10505151818
7VV CKC10343132422
8FC IJsselmonde10406121624
9Maense9315102420
10VV SEP10316101424
11SV DHL930691423
12CVC Reeuwijk1030791626
13Soccer Boys1021771523
14VVOR91265819

Programma zaterdag 10 december 2022:

FC IJsselmonde LMO
 VVOR OLIVEO
 Maense Soccer Boys
 SV Charlois Ariston ’80
 DSVP Zwarte Pijl
 CVC Reeuwijk VV CKC
 SV DHL VV SEP

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten