Terugblik 3e klasse. Duindorp SV en PGS Vogel lijden puntverlies. DSVP pakt belangrijke zege. DWO blijft rode lantaarndrager

3e klasse A:

BSC’68 kwam zaterdag niet in actie. De concurrentie echter wel.

Koploper Koudekerk won op eigen veld met 2-0 van RVC’33. Aarlanderveen boekte ook een overwinning. Thuis tegen ASC werd er met 4-3 gewonnen. Soccer Boys leed wel puntverlies. De Bleiswijkers kwamen op eigen veld niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen ESTO.

Aarlanderveen, Soccer Boys én BSC’68 staan nu op 26 uit 14. Koudekerk voert de lijst aan met 29 uit 14. Volgende week, 17 februari, is er geen programma. De week erna, op zaterdag 24 februari, speelt BSC’68 uit tegen ESTO.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

VV Koudekerk RVC ’332 – 0
 SV Aarlanderveen ASC4 – 3
 SV Soccer Boys ESTO1 – 1
 SV Zevenhoven Altior2 – 3
 VV Zwammerdam RKDES0 – 2

Stand per zaterdag 10 februari 2024:
1VV Koudekerk14923293015
2SV Aarlanderveen14824263423
3SV Soccer Boys14824263021
4BSC ’6814824262620
5RKDES14734242614
6TAVV14734242217
7ESTO14635212124
8VV Zwammerdam14536182425
9ASC14455172121
10RVC ’3314527171424
11Altior14446162023
12RKSV DoCoS14428141728
13LVV Lugdunum14248101727
14SV Zevenhoven14211171636

Programma zaterdag 24 februari 2024:

RVC ’33 SV Soccer Boys14.30 uur
 VV Zwammerdam RKSV DoCoS14.30 uur
 TAVV VV Koudekerk14.30 uur
 RKDES SV Aarlanderveen14.30 uur
 ESTO BSC ’6814.30 uur
 ASC SV Zevenhoven15.00 uur
 Altior LVV Lugdunum15.00 uur

3e klasse B:

Subtoppers PGS Vogel en Duindorp SV zijn er zaterdag niet in geslaagd drie punten te pakken. PGS Vogel bleef uit tegen Concordia steken op een 1-1 gelijkspel. In de 23e minuut kwam PGS Vogel op voorsprong door een kopbal van Mario van Duinen: 0-1. Direct na rust lag de bal aan de andere kant in het net: 1-1. Vlak voor tijd pakte PGS Vogel alsnog bijna de zege. Maar een hard schot van dichtbij kwam via de onderkant van de lat weer terug het veld in. Duindorp SV ging op bezoek bij DSVP met 3-1 onderuit.

DWO bleef in het Westerpark in Zoetermeer steken op een 2-2 gelijkspel tegen HMSH. Door dit resultaat blijft DWO voorlopig rode lantaarndrager. Bij rust stond DWO op een comfortabele 2-0 voorsprong door doelpunten van Kurtley de Windt en Jean-Pierre Nocento. Tien minuten na rust maakte HMSH de aansluitingstreffer: 2-1. In de 80e minuut leek DWO vanaf elf meter het duel definitief te beslissen. Maar de gegeven strafschop werd gemist en het bleef 2-1. Tot overmaat van ramp kwamen de Haagse gasten nog op gelijke hoogte: 2-2.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

DSVP Duindorp SV3 – 1
 SV DWO HMSH2 – 2
 Concordia PGS-VOGEL1 – 1

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1Graaf Willem II/VAC141013313213
2VV Schipluiden14833272617
3VV Wilhelmus13724232623
4PGS-VOGEL14644222622
5Duindorp SV14716223128
6SV KMD14635213129
7HMSH14626203232
8DSVP14617192119
9Concordia14536182923
10HVV Laakkwartier13526173336
11DSV Full Speed14437151835
12VV Ariston ’8014428142336
13RKSV Blauw-Zwart14347131319
14SV DWO14419132231

Programma zaterdag 17 februari 2024:

VV Wilhelmus HVV Laakkwartier15.00 uur

3e klasse D:

Geen Lyra, geen HVC’10, geen MVV’27 én ook geen Naaldwijk deze zaterdag in actie. Enkel het duel tussen laagvliegers OVV en Meeuwenplaat stond op de rol. Vierpolders tegen CWO ging niet door. Meeuwenplaat pakte uit bij OVV drie belangrijke punten: 1-2.

Ook volgende week, zaterdag 17 februari, geen regioploeg in actie. Wel staat dan de wedstrijd tussen koploper Excelsior’20 en Kethel Spaland op het programma. Voor onze regioploegen een belangrijke wedstrijd.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

OVV VV Meeuwenplaat1 – 2zat 10-2
VV VierpolderSV CWOAfgelast

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1Excelsior ’2013940313015
2HVC ’1014833273213
3VV LYRA14824263218
4VV Rhoon14743253325
5MVV ’2714653232417
6SV CWO13553202217
7Kethel Spaland13625202324
8SC Victoria ’0414536182525
9VV Vierpolders13526173132
10VV Naaldwijk14518162533
11VV Meeuwenplaat14437153034
12OVV14437151928
13DVO ’3214221081441
14VV Rozenburg14131061836

Programma zaterdag 17 februari 2024:

Excelsior ’20 Kethel Spaland14.30 uur

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten