Terugblik 3e klasse. BSC’68 herstelt zich met knappe zege op TAVV in 3A. Graaf Willem II VAC loopt uit in 3B. Lyra doet goede zaken in 3D

3e klasse A:

BSC’68 heeft zich na de zeperd van vorige week tegen hekkensluiter Zevenhoven (2-1 verlies), zaterdag knap herstelt in het thuisduel met TAVV uit Ter Aar.

BSC’68 begon niet goed. Door geblunder in de defensie kwam TAVV op voorsprong: 0-1. Romé Thies zette de Benthuizenaren vervolgens weer op gelijke hoogte: 1-1. Thijs de Ruiter, die bij de 0-1 nog in de fout ging, zorgde voor een 2-1 voorsprong. Guido de Peinder bracht de eindstand vanaf elf meter op 3-1.

BSC’68 staat zesde. Maar heeft één duel minder gespeeld dan de nummer één tot vier. Als de ploeg van trainer Abdullah Sari de inhaalwedstrijd tegen ASC in winst weet om te zetten, komt het op één punt van koplopers Aarlanderveen en Koudekerk. Volgende week zaterdag staat de topper Soccer Boys – BSC’68 op het programma.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 2 december 2023:

ASC RKDES1 – 0
 BSC ’68 TAVV3 – 1
 ESTO SV Aarlanderveen0 – 3
 LVV Lugdunum VV Koudekerk1 – 4
 RVC ’33 VV Zwammerdam0 – 1
 SV Soccer Boys SV Zevenhoven4 – 1
 Altior RKSV DoCoS1 – 0

Stand per zaterdag 2 december 2023:

1SV Aarlanderveen10622202211
2VV Koudekerk10622202213
3SV Soccer Boys10613192214
4RKDES10523171910
5ASC944116157
6BSC ’689513161715
7VV Zwammerdam10433151818
8TAVV9423141512
9ESTO10424141418
10Altior10343131211
11LVV Lugdunum1023591217
12RVC ’3392167718
13RKSV DoCoS1021771224
14SV Zevenhoven101093928

Programma zaterdag 9 december 2023:

SV Soccer Boys BSC ’6814.30 uur
 VV Zwammerdam ASC14.30 uur
 SV Zevenhoven LVV Lugdunum14.30 uur
 RKSV DoCoS RVC ’3314.30 uur
 RKDES TAVV14.30 uur
 SV Aarlanderveen Altior14.30 uur
 VV Koudekerk ESTO14.30 uur

3e klasse B:

Graaf Willem II VAC heeft zaterdag prima zaken gedaan. Zelf won de koploper met 2-0 van hekkensluiter Artiston’80 uit Delft. De topper tussen Schipluiden en Wilhelmus eindigde in een 1-1 gelijk. En Laakkwartier verloor verrassend op eigen veld van DSVP: 0-2. Graaf Willem II VAC heeft nu een voorsprong van drie punten op nummer twee Wilhelmus.

PGS Vogel en KMD kwamen niet in actie. Deze wedstrijd staat gepland voor zaterdag 16 december. Duindorp SV en Full Speed vergaten zaterdag te winnen, om zo de stap richting de subtop te maken. Duindorp SV bleef op bezoek bij Concordia steken op een 2-2 gelijkspel. Duindorp begon prima en stond na drie minuten spelen al met 0-1 voor dankzij een goal van Mitchel Verbrugge. In de 85e minuut kwam Concordia op 1-1, maar direct na de aftrap stond het alweer 1-2. Ver in blessuretijd maakte Concordia vanaf elf meter nog gelijk: 2-2. Full Speed kreeg een dreun te verwerken op eigen veld tegen HMSH: 0-4.

Blauw- Zwart en DWO hebben van plaats gewisseld op de ranglijst. De Wassenaarders wonnen zaterdagmiddag ruim van de Zoetermeerders: 3-0. Bastiaan Hendriksen (2) en Tommy de Jong scoorden voor Blauw-Zwart.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: X-Account DWO

Uitslagen zaterdag 2 december 2023:

RKSV Blauw-Zwart SV DWO3 – 0
 Graaf Willem II/VAC VV Ariston ’802 – 0
 VV Schipluiden VV Wilhelmus1 – 1
 DSV Full Speed HMSH0 – 4
 HVV Laakkwartier DSVP0 – 2
 Concordia Duindorp SV2 – 2

Stand per zaterdag 2 december 2023:

1Graaf Willem II/VAC1071222259
2VV Wilhelmus10613192218
3VV Schipluiden10532181911
4HVV Laakkwartier10523172623
5SV KMD9513162219
6PGS-VOGEL9513161816
7Duindorp SV10514162117
8DSV Full Speed10424141624
9HMSH10415132221
10DSVP10406121515
11Concordia10325111820
12RKSV Blauw-Zwart1023591014
13SV DWO1030791321
14VV Ariston ’801012751130

Programma zaterdag 9 december 2023:

SV KMD Graaf Willem II/VAC14.30 uur
 VV Schipluiden Concordia14.30 uur
 DSVP RKSV Blauw-Zwart14.30 uur
 VV Ariston ’80 HVV Laakkwartier14.30 uur
 SV DWO DSV Full Speed14.30 uur
 HMSH Duindorp SV15.00 uur
 VV Wilhelmus PGS-VOGEL15.00 uur

3e klasse D:

Koploper Excelsior’20 is zaterdag twee punten uitgelopen op Rhoon en MVV’27. Excelsior’20 won uit bij Vierpolders met 0-1. Rhoon bleef uit bij HVC’10 steken op een 1-1 gelijkspel. MVV’27 speelde op eigen veld met 0-0 gelijk tegen OVV. Excelsior’20 staat nu zes punten los.

HVC’10 staat door het gelijkspel tegen Rhoon nu zevende. Lyra won met 1-3 bij Kethel Spaland en is Rhoon en MVV’27 genaderd tot op één punt. Marc den Toom (2) en Dyon Lemckert scoorden voor Lyra. Naaldwijk kon niet doorstoten op de ranglijst. Op eigen veld werd met 1-1 gelijk gespeeld tegen Victoria’04. Waar iedereen op een gegeven moment dacht aan een 0-0 eindstand, werd er toch nog gescoord. In de 89e minuut kwam Victoria’04 op 0-1. Ver in blessuretijd zorgde Jesper den Heijer toch nog voor een punt voor Naaldwijk: 1-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 2 december 2023:

SV CWO VV Rozenburg2 – 0
 HVC ’10 VV Rhoon1 – 1
 Kethel Spaland VV LYRA1 – 3
 VV Meeuwenplaat DVO ’3210 – 1
 MVV ’27 OVV0 – 0
 VV Naaldwijk SC Victoria ’041 – 1
 VV Vierpolders Excelsior ’200 – 1

Stand per zaterdag 2 december 2023:

1Excelsior ’2010730242311
2VV Rhoon10532182415
3MVV ’271053218169
4VV LYRA10523172112
5Kethel Spaland10523171916
6SV CWO10442161612
7HVC ’10943215188
8VV Naaldwijk9414131715
9SC Victoria ’0410334122020
10OVV10334121422
11VV Meeuwenplaat10325112323
12VV Vierpolders912651528
13VV Rozenburg1012751528
14DVO ’3291174527

Programma zaterdag 9 december 2023:

VV Rozenburg Kethel Spaland14.30 uur
 VV Vierpolders VV Naaldwijk14.30 uur
 Excelsior ’20 MVV ’2714.30 uur
 OVV SV CWO14.30 uur
 VV LYRA VV Meeuwenplaat14.30 uur
 DVO ’32 HVC ’1014.30 uur
 VV Rhoon SC Victoria ’0415.00 uur

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten