Terugblik 2e Divisie. Scheveningen pakt punt op bezoek bij FC Lisse

2e Divisie (Jack’s League):

Scheveningen speelde zaterdagmiddag uit tegen FC Lisse. Na een 1-0 achterstand pakte de ploeg van trainer John Blok toch nog een punt: 1-1.

Na een 0-0 ruststand nam FC Lisse in de 53e minuut de leiding: 1-0. Pas in de 82e minuut kwam Scheveningen langszij. Een perfecte onderschepping van Mitchell de Vlugt kwam uiteindelijk bij Markvoort Beke terecht die er 1-1 van maakte.

Scheveningen pakt dus een punt uit bij Lisse, maar zakte wel één plek op de ranglijst. De Houtrust bewoners staan nu 15e. Volgende week zaterdag, 24 september, speelt Scheveningen thuis tegen Spakenburg.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 17 september 2022:

HHC Hardenberg IJsselmeervogels2 – 0
 VV Katwijk De Treffers0 – 0
 Kozakken Boys Quick Boys0 – 1
 Spakenburg VV Noordwijk1 – 0
 Jong FC Volendam Excelsior Maassluis2 – 2
 FC Lisse SVV Scheveningen1 – 1
Koninklijke HFC AFC0 – 0
 Rijnsburgse Boys SV TEC0 – 1
 Jong Sparta OFC17.00 uur

Stand per zaterdag 17 september 2022:

1De Treffers651016145
2HHC Hardenberg650115166
3Quick Boys640212128
4VV Katwijk632111123
5AFC63211194
6Spakenburg6312101310
7FC Lisse62319107
8Koninklijke HFC6213775
9VV Noordwijk6213765
10Rijnsburgse Boys6213767
11Kozakken Boys621371012
12Excelsior Maassluis61326810
13Jong Sparta5122538
14SV TEC61235712
15SVV Scheveningen6123539
16Jong FC Volendam61235514
17OFC51134714
18Ijsselmeervogels61144615

Programma zaterdag 24 september 2022:

Quick Boys FC Lisse
 De Treffers Koninklijke HFC
 SV TEC HHC Hardenberg
 SVV Scheveningen Spakenburg
 VV Noordwijk Jong FC Volendam
 OFC Kozakken Boys
 IJsselmeervogels VV Katwijk
 Excelsior Maassluis Rijnsburgse Boys
 AFC Jong Sparta

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten