november 28, 2022

Terugblik 1e klasse B en 3e klasse D zondag. FC Boshuizen pakt tweede zege op rij, TAC’90 speelt gelijk in 1B. Voorschoten’97 aan kop in 3D

1e klasse B zondag, Zuid 1:

In de 1e klasse B zondag van het District Zuid 1 kwamen onze regioploegen FC Boshuizen en TAC’90 weer in actie deze zondagmiddag.

TAC’90 en FC Boshuizen begonnen vorige week beiden met een zege. Het Leidse Boshuizen prolongeerde dit resultaat. TAC’90 liet twee punten liggen in het thuisduel met Geldrop: 2-2. FC Boshuizen won uit bij VOAB met 1-3. Frank van Gils (2) en Nabil Hadui scoorden voor Boshuizen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 2 oktober 2022:

Sarto Erp1 – 1
 VOAB FC Boshuizen1 – 3
 TAC ’90 VV Geldrop2 – 2
 Nemelaer SC Kruisland0 – 2
 Marvilde SC ’t Zand2 – 3
 Heeze FC Eindhoven AV0 – 2
 Best Vooruit SV DOSKO3 – 0

Stand per zondag 2 oktober 2022:

1Best Vooruit2200672
2FC Boshuizen2200662
3FC Eindhoven AV2200630
4TAC ’902110453
5Erp2110442
6SC Kruisland2110420
7VOAB2101367
8SC ’t Zand2101345
9Marvilde2011123
10VV Geldrop2011146
11Sarto2011124
12Nemelaer2002003
13SV DOSKO2002048
14Heeze2002015

Programma zondag 9 oktober 2022:

FC Boshuizen SV DOSKO
 FC Eindhoven AV Sarto
 Erp VOAB
 VV Geldrop Marvilde
 SC Kruisland Heeze
 TAC ’90 Best Vooruit
 SC ’t Zand Nemelaer

3e klasse D zondag, West 1:

In de 3e klasse D zondag West 1 heeft Voorschoten’97 haar tweede zege op rij te pakken. Op eigen veld was het met 2-0 te sterk voor APWC uit Amersfoort. Zo start Voorschoten’97 prima aan de competitie en staat het na twee duels samen met FC Abcoude bovenaan.

SVH ging vorige week nog onderuit. Deze zondagmiddag won het wel. Thuis tegen PVC werd het 4-3. Taurus verloor wel voor de tweede maal op rij. Uit tegen FC Aalsmeer werd het maar liefst 5-1.

Volgende week zondag, 9 oktober 2022, spelen Taurus en SVH tegen elkaar.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 2 oktober 2022:

RODA ’46 HOV/DJSCR5 – 0
 Voorschoten ’97 APWC2 – 0
 SVH PVC4 – 3
 SV Ouderkerk FC Abcoude0 – 3
 Amsvorde VV HWD3 – 2
 FC Aalsmeer SVVV Taurus5 – 1

Stand per zondag 2 oktober 2022:

1FC Abcoude22006110
2Voorschoten ’972200660
3RODA ’462110461
4Amsvorde1100332
5FC Aalsmeer2101364
6PVC2101365
7SVH2101377
8SV Ouderkerk2101323
9HOV/DJSCR2101348
10APWC2011113
11Quick 1890 AFC1001008
12VV HWD2002027
13SVVV Taurus2002017

Programma zondag 9 oktober 2022:

FC Abcoude FC Aalsmeer
 APWC Amsvorde
 VV HWD Quick 1890 AFC
 PVC HOV/DJSCR
 SVVV Taurus SVH
 Voorschoten ’97 RODA ’46

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten