Terugblik 1e en 2e klasse. Wippolder winnaar eerste periodetitel én nieuwe koploper 1C. SVC’08 boekt belangrijke zege tegen Kagia (2C). Oliveo hard onderuit op bezoek bij Nieuwerkerk (2D)

1e klasse C:

Wippolder heeft de eerste periode in de zaterdag 1e klasse C in de wacht gesleept. Een 2-0 overwinning op TAC’90 was genoeg om de eerste prijs van dit seizoen in de wacht te slepen. De ploeg van trainer Mark Moen pakte ook direct de koppositie in de totale ranglijst. Want FC Skillz ging met 3-1 onderuit op bezoek bij Die Haghe. Na 15 minuten voetballen kwam Die Haghe via Bind Ahmed op een 1-0 voorsprong. Na een half uur spelen zorgde Mostava Frederik voor een 1-1 stand. Een half uur voor tijd zette Tony Bergsma Die Haghe voor de tweede maal op voorsprong: 2-1. Twintig minuten voor tijd besliste Joey de Vet het duel definitief: 3-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

SV Die Haghe FC Skillz3 – 1
 SV Wippolder TAC ’902 – 0

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1SV Wippolder13652232418
2SV RKDEO13643222314
3Forum Sport13643222315
4FC Skillz13715222119
5SV Honselersdijk12633211915
6Valken ’6813625202113
7LFC13625202325
8SV Den Hoorn13535181315
9VELO13364152019
10Voorschoten ’9713436152529
11SV Die Haghe13427141527
12TAC ’9013274131618
13SV Nootdorp13201161834

Programma zaterdag 24 februari 2024:

TAC ’90 SV Nootdorp14.00 uur
 FC Skillz SV Wippolder15.00 uur
 Forum Sport VELO14.30 uur
 SV Honselersdijk LFC14.30 uur
 SV Die Haghe Valken ’6814.30 uur
 SV Den Hoorn SV RKDEO15.30 uur

2e klasse C:

Zaterdag stond voor SVC’08 het restant van 79 minuten tegen hekkensluiter Kagia op het programma. SVC’08 begon de wedstrijd zaterdag met een 1-0 voorsprong. En bouwde deze in de tweede helft uit naar 2-0. Tevens eindstand. SVC’08 doet hiermee goede zaken. Zo doet het weer wat afstand van de onderste plekken.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

 Alphia FC Oudewater1 – 1
 SVC ’08 Kagia2 – 0

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1VUC14833273420
2SV DONK13751263018
3HVV14752263017
4RCL14734242411
5Alphia13634211915
6Foreholte14563212319
7UVS14563212726
8CSW14536182027
9SVC ’0813526171921
10SV Nieuwkoop14527171420
11EMM ’2113436152021
12FC Oudewater14347132328
13Olympia (G)14248101736
14Kagia14131061536

Programma zaterdag 17 februari 2024:

SV DONK EMM ’2114.30 uur
 SVC ’08 Alphia14.30 uur

2e klasse D:

Oliveo verloor de eerste twee competitieduels in 2024, met 2-4 van koploper CION en 3-1 van Sportclub Monster. Ook het derde duel in deze jaargang ging verloren. Op bezoek bij laagvlieger Nieuwerkerk werd verrassend ruim verloren: 5-0. Oliveo is inmiddels afgezakt naar plek vijf. Koploper CION pakte de eerste plek nóg steviger beet. Op eigen veld werd gewonnen van DHC: 1-0.

Vitesse Delft kwam op bezoek bij laagvlieger Neptunus-Schiebroek niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Na een 0-0 ruststand kwamen de Delftenaren tien minuten na rust op voorsprong door een raak geschoten strafschop van Rick Burgering: 0-1. De voorsprong was echter van korte duur. Want nog geen vijf minuten later stond het alweer gelijk: 1-1. Tevens eindstand.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 10 februari 2024:

 CION DHC1 – 0
 Neptunus-Schiebroek Vitesse Delft1 – 1
VV Nieuwerkerk OLIVEO5 – 0

Stand per zaterdag 10 februari 2024:

1CION1394031227
2VFC1381425239
3RKVV Westlandia13733243020
4SC Monster12642222217
5OLIVEO13643223028
6VV Verburch12516162521
7Vitesse Delft12444162021
8HBSS13436151822
9CVV Berkel13427141927
10VV Nieuwerkerk13346131818
11DHC13337121019
12Neptunus-Schiebroek13328111631
13VV Hillegersberg112187922

Programma dinsdag 13 februari 2024:

VV Hillegersberg SC Monster20.00 uur

Programma zaterdag 17 februari 2024:

VV Verburch Vitesse Delft14.30 uur

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten