Speler – Transfer | DSO begroet Furhgill Zeldenrust

De zaterdagselectie van DSO krijgt komend seizoen een flinke kwaliteitsimpuls met de komst van Furhgill Zeldenrust (36 jaar). De aanvaller komt over van Spijkenisse.
De afgelopen periode hebben Etienne Kleinis (Technisch Manger) en Furhgill Zeldenrust, leuke open gesprekken gevoerd,. Beide straalde al snel uit dat ze er wel uit zouden komen, vertelde Kleinis met een knipoog. Ook trainer Rick Hoogendorp is zeer content (na een informatief gesprek met hem) met de komst van Furhgill.
Loopbaan
Furhgill Zeldenrust begon zijn voetbalcarrière in de jeugd van Bolnes. Daarna volgden RVVH, Sparta, Zwaluwen Vlaardingen en Texas Dutch Lions. In het betaalde voetbal speelde hij bij FC Den Bosch, Dynamo Dresden, RKC Waalwijk en Helmond Sport.
In 2019 ging Furhgill van Helmond Sport naar Rijnsburgse Boys waar hij tot juni 2024 onder contract stond. Vervolgens een seizoen bij vv Capelle en Spijkenisse, waarmee hij dit seizoen 12 keer trefzeker was en een belangrijke bijdrage leverde aan het kampioenschap in de 1e klasse-C
Furhgill over zijn komst naar DSO
Mijn naam is Furhgill Zeldenrust en ik ben 36 jaar oud en woon in Zoetermeer. Met veel enthousiasme sluit ik me aan bij deze mooie club. Voetbal is al jarenlang een grote passie van mij en ik kijk ernaar uit om mezelf hier verder te ontwikkelen, nieuwe teamgenoten te leren kennen en samen mooie resultaten neer te zetten.
Met de komst van Zeldenrust hoopt DSO niet alleen een betrouwbare kracht toe te voegen aan het veld, maar ook een speler met persoonlijkheid en routine die zijn medespelers verder kan brengen. Zijn veelzijdigheid, scorend vermogen en wedstrijdintelligentie maken hem tot een waardevolle aanwinst voor de ambities van de club, aldus Technisch Manger Etienne Kleinis.
DSO heet Furhgill van harte welkom en wenst hem veel succes bij onze mooie club.
