Speler Olve de Lind van Wijngaarden van Concordia overleden

In herinnering aan Olve de Lind van Wijngaarden (1999–2025)

Donderdagavond 2 oktober bereikte ons het intens verdrietige bericht dat ons lid en selectiespeler Olve de Lind van Wijngaarden op slechts 26-jarige leeftijd is overleden. 

Tijdens zijn vakantie op Kaapverdië raakte Olve dinsdag betrokken bij een noodlottig auto-ongeluk, waarbij hij ernstig hersenletsel opliep. Na enkele dagen in coma te hebben gelegen, is hij donderdagavond overleden.

Wij wensen zijn familie, zijn vriendin Sophie, zijn vrienden en ploeggenoten ontzettend veel sterkte in deze moeilijke tijd.

In het clubhuis is een condoleanceregister geplaatst, waar iedereen die dat wil een persoonlijk bericht of herinnering aan Olve kan achterlaten.

Met instemming van de familie zullen de geplande lustrumactiviteiten doorgaan. Het eerste elftal zal zaterdag spelen met rouwbanden, en voorafgaand aan de wedstrijd (aanvang 14.30 uur) zal één minuut stilte worden gehouden ter nagedachtenis aan Olve.

Bron DSV Concordia

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten