Raymar Sportkousen na brand weer helemaal up and running

Toen we het bericht lazen dat een brand een bedrijfspand in de as had gelegd in Wateringen wisten wij nog niet dat dit onze partner Raymar betrof. Uiteindelijk was het een kleine brand, veroorzaakt door een kabel die klem zet, die een chemische reactie veroorzaakte en alles maar dan ook alles kapotmaakte.

Raymond en Marcel Trouwborst konden helemaal opnieuw beginnen met de opbouw van hun prachtige bedrijf. Zoals wij gewend zijn gebeurde dit grondig en konden beide heren al snel weer een glimlach op het gezicht laten zien. Het herstel ging voortvarend, lang gekoesterde wensen met aanpassingen aan het pand gingen in vervulling en inmiddels staat het bedrijf weer op zijn pootjes en is het klaar voor de uitdagingen die gaan komen.

Mooier dan ooit, verfrissender dan ooit en nieuwer dan ooit is Raymar Sportkousen er weer helemaal klaar voor. De kwaliteit die geleverd wordt vanuit Wateringen is nog altijd ongeƫvenaard en langzaamaan begint met het binnenkomen van de orders de zon echt weer te schijnen.

Wij zijn trots op onze samenwerking met Raymar Sportkousen en ontzettend blij dat Raymond en Marcel weer aan de slag kunnen voor hun klanten

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten