Randall Labordus blijft bij TAC’90
Ook de aanvoerder van TAC’90, Randall Labordus, blijft volgend seizoen verbonden aan de club die uitkomt in de 1e klasse.
Randall Labordus:
De keuze voor een verlenging bij TAC’90 was snel gemaakt. 10 jaar geleden kwam ik voor het eerst bij de club en sindsdien voel ik me thuis. De band wordt alleen maar sterker en dus ook het gevoel dat ik met mijn persoonlijke inzet en prestaties moet bijdragen aan zowel het team als de club.
Naast de sterke band die ik met de club heb, heb ik ook een rotsvast vertrouwen in het team. We hebben kwaliteit genoeg, maar soms lukt het maar net niet. Het is een kwestie van harder werken en nooit opgeven; als je van het proces geniet en leert, zullen de resultaten vanzelf wel komen.
Bron: TAC’90