Ronald Freen en Quick Steps per direct uit elkaar. Ronald Freen: “Het is gewoon echt heel erg jammer zo vlak voor het einde” Reactie bestuur Quick Steps en Huib van Oostrom toegevoegd

Ronald Freen en Quick Steps hebben per direct de samenwerking met elkaar beëindigd. Freen zou na dit seizoen al vertrekken. Of een en ander te maken heeft met het teleurstellende gelijkspel van afgelopen week is nog niet helemaal duidelijk.

Inmiddels bereiken ons berichten dat Huib van Oostrom de laatste 3 wedstrijden als coach op de bank zit maar ook dat diverse spelers gisteravond hebben bedankt. Huib van Oostrom ontkent dat hij de laatste 3 wedstrijden op de bank zit.

We hebben Ronald Freen, het bestuur van Quick Steps en Huib van Oostrom om een reactie gevraagd

Reactie Ronald Freen

Ronald Freen geeft aan dat het bericht klopt en dat hij het vertrek erg jammer vindt maar wil verder geen commentaar geven op zijn directe vertrek.

Het bestuur van Quick Steps kwam met onderstaande reactie:
Na eerdere berichtgevingen en vragen over het stoppen van de samenwerking tussen Ronald Freen en Quick Steps kunnen wij bevestigen dat wij gisteren in goed overleg uit elkaar zijn gegaan. 

Tot het einde van het huidige seizoen nemen assistent-trainer Pascal Harteveld en tweede trainer Martijn de Zwart de taken waar. Huib van Oostrom zal waar nodig ondersteunend zijn aan bovenstaande mannen op de trainingsavonden.

Dat er spelers per direct zijn gestopt is niet waar. Wij gaan met zijn allen nog 3 wedstrijden knallen deze periode. Het halen van de nacompetitie is nog steeds mogelijk.

Wij bedanken Ronald nogmaals voor zijn inzet de afgelopen 3 seizoenen en wensen hem veel succes in zijn verdere carrière.

Reactie Huib van Oostrom
Huib van Oostrom heeft ook gereageerd op de geruchten en ontkent met klem dat hij de 3 laatste wedstrijden van het seizoen op de bank zit.

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten