Quick Steps blijft in race om derde periode na winst tegen VCS

Vandaag de wedstrijd VCS – Quick Steps op het programma. QS ondanks het 0-2 verlies tegen Semper nog steeds in de race voor nacompetitie. De concurrent, De Ster wist namelijk vorige week ook niet te winnen.
Maar dan nu de wedstrijd:
Gelukkig kon Quick Steps weer beschikken over de doelman Nick Turfboer en de lang afwezige Rober, maar daarentegen kon trainer Ronald Freen niet Michel van Baaren en Bradley Harteveld op het wedstrijdformulier zetten. Net begonnen aan de wedstrijd kreeg Quick Steps al een tegenvaller te verwerken, binnen 5 minuten werd het al 1-0 voor VCS. De verdediging van QS stond niet goed en werd met een steekbal verrast.. de linksbuiten van VCS ronde koelbloedig af. Quick Steps liet zich niet van de wijs brengen en ging op jacht naar de gelijkmaker. En die kwam!! Uit een prachtige vroege voorzet van Carlos Massoxi. Hij legde de bal bij de 2e paal neer en Thomas van Echtelt kopte hem in het dak van het doel, bij de korte hoek, en het stond weer gelijk, 1-1. Weer een paar minuten later zette Quick Steps alles alweer recht! Uit een goedgenomen corner van aanvoerder Patrick Batist en een prima timing van Thomas van Echtelt werd de bal al inlopend snoei hard binnen gekopt bij de eerste paal door Thomas! De 1-2 was weer een lekker gevoel voor QS. Ook werd het zelfs 1-3, richting het einde van de 1e helft werd een inworp doorgekopt door Thomas van Echtelt, deze kwam bij Valentino Vink aan, na zijn aanname kwam de bal omhoog en deze werkte Valentino doormiddel van een omhaal richting het doel van VCS, VCS keeper Oleksandr Bachynskyi had de bal en rolde met bal en al in het doel, door de schoonheid en inzet van de voorbereiding gaat Valentino Vink als maker van de 1-3 de boeken in! Er volgde nog meer kansen maar Quick Steps verzuimde om deze af te maken waardoor het spannend bleef.
Een rommelige 2e helft bracht geen verschil in de stand. Quick Steps had de beste kansen maar kwam niet tot scoren. Zo kon de prima fluitende scheidsrechter J.S. van Wijk, 1-3 invullen op het wedstrijdformulier. En werd het een succesvolle middag voor Quick Steps. Zo houden zij zichzelf in de race voor de 3e periode en daarmee dan ook de nacompetitie.
Redactie en foto’s: Cor den Heijer