Nieuwjaarsreceptie ODB op zaterdag 14 januari 2023
ODB Nieuwjaarsreceptie
Op zaterdag 14 Januari 2023 is er een nieuwjaarsreceptie op ODB het programma ziet er als volgt uit;
10:00-12:00 uur Voetbalclinic voor de jeugd
13:00-16:00 uur ODB Mix Hutspottoernooi
16:30-18:00 uur Livemuziek met diversen artiesten
18:00-19:00 uur Eten met diversen stampotten
19:00-21:30 uur Livemuziek met diversen artiesten
22:00 uur Einde
Om 13:00 uur begint het ODB Hutspottoernooi dit jaar in een nieuwe vorm.
De teamcoaches zijn 6 gerenommeerde ODB’ers die de laatste jaren en nog steeds veel voor de club betekenen.
Alle spelende leden zijn in teams verdeeld en de teamcoach mag zelf 2 gastspelers aan zijn team toevoegen.
Ook niet spelende leden of vrijwilligers van ODB kunnen zich opgeven via tc@hvvodb.nl en zullen in een van de teams ingedeeld worden door de toernooileiding
Aavang | Scheidsrechter | |||
13:00 – 13:15 | Team de Hilster | – | Team van Gerven | Bob Koopman |
13:00 – 13:15 | Team Hoogervorst | – | Team Koegler | Zier Pronk |
13:20 – 13:35 | Team Dieke | – | Team Peereboom | Rangel Postma |
13:20 – 13:35 | Team Hoogervorst | – | Team van Gerven | Bob Koopman |
13.40 – 13:55 | Team de Hilster | – | Team Koegler | Rangel Postma |
13.40 – 13:55 | Team Hoogervorst | – | Team Peereboom | Zier Pronk |
14.00 – 14:15 | Team Koegler | – | Team van Gerven | Rangel Postma |
14.00 – 14:15 | Team de Hilster | – | Team Dieke | Zier Pronk |
14.20 – 14:35 | Team Koegler | – | Team Peereboom | Bob Koopman |
14.20 – 14:35 | Team de Hilster | – | Team Hoogervorst | Zier Pronk |
14:40 – 14:55 | team Koegler | – | Team Dieke | Rangel Postma |
14:40 – 14:55 | Team Peereboom | – | Team van Gerven | Bob Koopman |
15:00 -15:15 | Team Hoogervorst | – | Team Dieke | Rangel Postma |
15:00 – 15:15 | Team de Hilster | – | Team Peereboom | Zier Pronk |
15:20 – 15:35 | Team Dieke | – | Team van Gerven | Bob Koopman |
Team de Hilster: Bebeto v/d Beek – Albert de Hilster- Kevin Boer- Jaouad Bouyaouzan-Salim Azdoud – Mo Celik – Niels Aschman – Jimmy Boer – Lars Boot – Gianluca Demmers – Charles Barendse – Peter Both – Antonio Cruz – Frans Droppert – Marcel vd beek – Richard vd Bergh – A.W.J.P vd Bergh
Team van Gerven; Patrick Demmers – Michael Dirksen – Khalid Hadchoune – Jerry Hoogeboom – Christiaan Cruz – Nino Dekker – Johan Descendre – Hans Dessing – Nick Heikoop – Joey Draaisma – Wesley Flothuis – Paul Droppert – Remy Durand – Dennis Elsinga -Hans Bouma – Ronald Buck – Fred vd Burg -Sunny Cammerlink – Jerry Bhiekhemsing.
Team Hoogervorst: Mitchel Verbaan – Daan vd Schoot – Mike Toet – Rico vewrschoor – Joey Vis – Joey vd Zwan – Remco van Wieren – Kenneth Wieser- Frank Witkamp – Dennis Schroevers – Erwin Swagerman – Richard Verbove – Chris Zandbergen – Guus Verschoor – John Vrueh – G.Walta – Andre Korf – Martin Toet
Team Koegler: Bas Swillens – Dennis Wille – Damian Tousain – Marco vd Kraan – Rocky Luyben – Remon Moes – Jasdeep Singh – Bjorn van Nierop – Jimmy van Nierop – Narunat Panusri – Damian Ludwig – Stefan van Mierlo – Wishaal Pershad – Alex vd Hoeven – Jan vd Hoeven – Kobus Hulters – Bernard Boot- Marco Kozul
Team Dieke: Aad Dieke –Henk Kneteman -Giovanni Koelink – Jordi Mulder – Matthew de Pauw – Lorenzo Giacomelli – Ferdi den Heyer – Dries Hoogerheide – Nick de Graaf – Joost vd Harst – Anthony Kockx – Jeffrey Eversdijk – Remco Eversdijk – Laurent Fraters – Ton vd Graaf – Danny vd Graaff – Johan Heskes – Maurice de Wit – Wesley van Wijk
Team Peereboom: Timo Tuin – Lorenzo Verhagen – Desley Zwiers – Ivo Radovanovic – Timo Pape – Kelvin Slingerland – Brandon Speets – Michael Pronk – Branko Radvanovic – Jeffrey van Riethoven – Jerry de Roode – Robbie Mattheyer – Raymond van Oterloo – Dennis Roerade – Johan Schwalm – Jan Toetenel – Jan Peereboom – Randy de Pauw – Hannes de Pauw