Competitie | Voorbereiding seizoen 2026 – 2027 deel 30″Laakkwartier bouwt verder aan de toekomst met eigen talent, herkenbaarheid en clubgevoel

Met de recente bekendmaking van de selectie voor het komende seizoen onderstreept Laakkwartier opnieuw de koers die de vereniging enkele jaren geleden heeft ingezet. Een koers waarin ontwikkeling, verbondenheid en herkenbaarheid centraal staan.
De samenstelling van de selectie voor komend seizoen laat zien dat de club vasthoudt aan de visie die drie jaar geleden is ingezet. De huidige spelersgroep blijft vrijwel volledig intact, diverse spelers keren terug naar de club en tegelijkertijd krijgen talentvolle jeugdspelers de mogelijkheid om door te stromen richting de seniorenselectie. Deze combinatie zorgt niet alleen voor sportieve continuïteit, maar versterkt ook de identiteit van de vereniging.
Laakkwartier is een club waar spelers zich kunnen ontwikkelen binnen een vertrouwde omgeving en waar de verbinding met de vereniging centraal staat. Het creëren van ruimte voor ontwikkeling is daarbij een belangrijk uitgangspunt. Talentvolle spelers moeten perspectief hebben op een plek binnen de selectie en de mogelijkheid krijgen om zich stap voor stap verder te ontwikkelen. Om die reden krijgt de JO19-1 komend seizoen een nog belangrijkere positie binnen de voetbaltechnische structuur van de vereniging. De JO19-1 wordt het vlaggenschip van de jeugdopleiding en vormt de directe aansluiting op de seniorenselectie. Binnen deze talentvolle groep ziet de club veel potentie voor de toekomst.
Daarnaast wordt gestart met Jong Laakkwartier. Een team waarin jonge talenten uit de JO19-1, potentiële selectiespelers uit het tweede elftal en spelers uit het eerste elftal samenkomen. Jong Laakkwartier zal fungeren als een belangrijke ontwikkelomgeving waarin talenten worden voorbereid op de volgende stap binnen de vereniging. Met deze aanpak investeert Laakkwartier bewust in de toekomst. Niet alleen vanuit sportief oogpunt, maar ook vanuit de overtuiging dat een herkenbaar elftal met spelers uit de eigen opleiding en spelers die zich verbonden voelen met de club, bijdraagt aan een sterkere vereniging.
De club wil daarmee bouwen aan een selectie waarin kwaliteit, identiteit en clubgevoel samenkomen. Een selectie die herkenbaar is voor leden, supporters en vrijwilligers en die de waarden & normen van Laakkwartier zowel binnen als buiten het veld uitdraagt.
Het bestuur en de technische staf hebben er alle vertrouwen in dat deze ontwikkeling bijdraagt aan een duurzame toekomst voor de vereniging, waarin prestaties, ontwikkeling en verbondenheid hand in hand gaan.
Samenkomen is een begin, Samenblijven is vooruitgang en Samenwerking is succes
Het oefenprogramma ziet er als volgt uit:
Na de wedstrijd zaterdag tegen ADO gaan we genieten van een welverdiende vakantie van 4.5 week.
Donderdag 6 augustus: 1e training
Zaterdag 8 augustus: Trainingsdag
Zaterdag 15 augustus: Laakkwartier – Velo
Donderdag 20 augustus: Laakkwartier toernooi
Zaterdag 22 augustus: Laakkwartier toernooi & 35+ toernooi (Semper Altius, WIK & Quick Steps)
Zaterdag 29 augustus: Beker
Dinsdag 1 september: Laakkwartier Quintus
Zaterdag 5 september: Beker
Zaterdag 12 september: Beker
