Terugblik zaterdag 3e klasse. Blauw-Zwart speelt zich zo goed als veilig. Sportclub Monster en FC Skillz winnen allebei

Zaterdag 3e klasse A:

Blauw-Zwart heeft zich zaterdagmiddag nagenoeg veilig gespeeld. Uit bij FC Oegstgeest werd een knappe 2-4 overwinning behaald. Voor de ploeg uit Wassenaar waren Iliass Assabban, Dunke Lagerberg, Christiaan de Krom en Bastiaan Hendriksen trefzeker.

Blauw-Zwart heeft nu een voorsprong van vijf punten op een nacompetitieplek met nog twee duels te gaan.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 21 mei 2022:

Alphia Sporting Leiden2 – 1
 CVV Be Fair SV Nieuwkoop1 – 3
 CVC Reeuwijk FC Oudewater3 – 2
 Lugdunum TAVV0 – 0
 FC Oegstgeest Blauw Zwart2 – 4
 FC VVC SV Gouda1 – 1
 VVSB SV Aarlanderveen3 – 2

Stand per zaterdag 21 mei 2022:

1Alphia241563514925
2FC Oudewater241554504822
3CVC Reeuwijk241455476430
4TAVV2412102465123
5VVSB241428443931
6SV Aarlanderveen241329415544
7SV Nieuwkoop2411211353925
8FC Oegstgeest2410410344146
9Sporting Leiden247611273942
10Blauw Zwart246810263247
11Lugdunum248214263654
12SV Gouda246315212760
13CVV Be Fair244416162855
14FC VVC24151881256

Programma zaterdag 28 mei 2022:

SV Aarlanderveen FC Oegstgeest
 Blauw Zwart CVV Be Fair
 SV Gouda Alphia
 SV Nieuwkoop CVC Reeuwijk
 FC Oudewater Lugdunum
 Sporting Leiden FC VVC
 TAVV VVSB

Zaterdag 3e klasse B:

Zowel Skillz als Monster wonnen zaterdag hun wedstrijd. Skillz deed dat met 0-2 bij Verburch. Monster won 3-0 van Ariston’80. Skillz voert nog altijd de lijst aan, met slechts twee doelpunten meer dan Monster. Jordi van Maanen (2) en Ruben de Groot scoorden voor Monster. DWO won met 2-3 bij Loosduinen. Ondanks het verlies van Verburch tegen Skillz, lijkt het binnenhalen van de vierde plaats geen probleem.

Loosduinen staat door het verlies tegen nummer drie DWO nog altijd op een P/D plaats, samen met Quick Steps dat zaterdag met 5-1 verloor van Naaldwijk. Danny Niël (2), Floris Groot (2) en Jeroen Vogels waren trefzeker namens Naaldwijk. Voor Loosduinen scoorden Nick Voorham en Navin Ramlal in een wedstrijd die met 2-3 werd verloren van DWO. Ariston’80 staat dus, ondanks de 3-0 nederlaag bij Monster, nog altijd op een veilige plek. Hetzelfde geldt voor Duindorp, dat zelfs nog een wedstrijd minder gespeeld heeft. Hekkensluiter DUNO verloor met maar liefst 2-6 van Schipluiden. Officieel is DUNO nog niet gedegradeerd, maar met zes punten achterstand en nog maar twee duels te gaan lijkt de kans zeer klein dat DUNO nog een P/D plek pakt.

Lyra, nog licht in de race om plek vier, won op eigen veld met 2-1 van KMD. Remco van Velden en Stef van der Wel maakten de doelpunten voor de thuisploeg.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 21 mei 2022:

HSV DUNO VV Schipluiden2 – 6
 SV Loosduinen SV DWO2 – 3
 VV LYRA SV KMD2 – 1
 SC Monster Ariston ’803 – 0
 VV Naaldwijk Quick Steps5 – 1
 VV VerburchFC Skillz0 – 2
DSVP Duindorp SVNNB

Stand per zaterdag 21 mei 2022:

1FC Skillz241842585414 
2SC Monster241842585214 
3SV DWO241725537636 
4VV Verburch241185414926 
5VV LYRA241077373628 
6VV Naaldwijk241068364335 
7VV Schipluiden241059353440 
8SV KMD238510283235-1
9DSVP227510263135 
10Duindorp SV236512233763 
11Ariston ’80246414224252 
12SV Loosduinen245514203357 
13Quick Steps245118163479 
14HSV DUNO241716101958 

Programma dinsdag 24 mei 2022:

SV KMDDSVP

Programma zaterdag 28 mei 2022:

Ariston ’80 HSV DUNO
 Duindorp SV VV Verburch
 SV DWO SC Monster
 SV KMD VV Naaldwijk
 Quick Steps VV LYRA
 VV Schipluiden DSVP
FC Skillz SV Loosduinen

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten