Terugblik zondag 2e klasse D. Wippolder pakt koppositie over van HVV. Laakkwartier doet uitstekende zaken in degradatiestrijd

Zondag 2e klasse D:

Wippolder heeft drie wedstrijden voor het einde van de competitie de koppositie overgenomen van HVV. De ploeg van trainer Mark Moen won met 1-2 bij Wilhelmus. HVV ging op bezoek bij RKDEO met 2-1 onderuit. Jack Doorschodt en Dean van Velzen scoorden voor de Nootdorpers. Voor HVV was Joppe Dekker trefzeker. HVV eindigde het duel met tien man na een rode kaart voor de doelman. Wippolder staat nu twee punten los en heeft alles in eigen hand. RKDEO is door deze overwinning nog volop in de race om de tweede periodetitel.

Laakkwartier deed uitstekende zaken tegen degradatie door met 3-1 te winnen van Coal. Karam Boukhari (2) en Chris Offerman scoorden voor de ploeg van trainer Roel Zandbergen. Concordia hielp Laakkwartier een handje door met 0-8 te winnen van Meeuwenplaat.

Full Speed tot slot, ging met 2-5 onderuit tegen nummer drie Antibarbari uit Rotterdam. Tim Zeller scoorde tweemaal voor de Delftenaren.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 15 mei 2022:

DSV Full Speed RSV Antibarbari2 – 5
 HVV Laakkwartier COAL3 – 1
 VV Meeuwenplaat Concordia0 – 8
 RKDEO HVV2 – 1
 VFC FC IJsselmonde2 – 2
 VV Wilhelmus SV Wippolder1 – 2

Stand per zondag 15 mei 2022:

1SV Wippolder211713526022 
2HVV211623506118 
3RSV Antibarbari211443466033 
4RKDEO211335426229 
5VFC22958325035 
6Concordia21849284440 
7DSV Full Speed228410284757 
8VV Wilhelmus216411223546 
9HMSH215511203553 
10HVV Laakkwartier226214203255 
11COAL216411193653-3
12VV Meeuwenplaat214413163687 
13FC IJsselmonde214215143767 

Programma zondag 22 mei 2022:

RSV Antibarbari HMSH
 COAL VV Wilhelmus
 Concordia RKDEO
 HVV VV Meeuwenplaat
 FC IJsselmonde DSV Full Speed
 SV Wippolder VFC

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten