Terugblik Landelijke zondag competities. Zegereeks Westlandia (zon) halt toegeroepen. Quick nog altijd in race derde periode. TOGB (zon) zet belangrijke stap richting kampioenschap

Zondag Derde Divisie B:

Na drie overwinningen op rij heeft DEM Westlandia (zon) een halt toegezegd. Uit bij DEM, dat niet eens zoveel hoger op de ranglijst staat, leed Westlandia (zon) een nipte 3-2 nederlaag. Na een 2-0 achterstand maakte Jedsel Markes er 2-1 van. Nadat DEM op 3-1 was gekomen, werkte de DEM-doelman een schot van Melvin Vissers in eigen doel: 3-2. Omdat EVV zeer verrassend met 3-4 bij koploper Gemert won, zakten de Naaldwijkers weer een plek op de ranglijst en staat het nu enerlaatste.

Quick speelde op bezoek bij HSC’21 met 3-3 gelijk. Quick leek de zege en koppositie van de derde periode binnen te hebben met een 1-3 voorsprong, maar in de 89e en 91e minuut kwam HSC’21 toch nog tweemaal tot scoren: 3-3. Voor Quick waren Marc Boshoff (2) en Vincent van Dorp trefzeker. HSC’21 is nog steeds koploper in de derde periode, met twee punten meer dan Quick. DEM staat nu tweede met één punt minder dan HSC’21.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 15 mei 2022:

DEM RKVV Westlandia3 – 2
 VV Dongen OSS ’201 – 2
 VV Gemert EVV3 – 4
 USV Hercules Groene Ster3 – 1
 HVV Hollandia Blauw Geel ’381 – 1
 VV Hoogland ADO ’201 – 2
 HSC ’21 HV & CV Quick3 – 3
 JOS Watergraafsmeer VV UNA1 – 3
 OFC Unitas0 – 0

Stand per zondag 15 mei 2022:

1VV Gemert3015105556848 
2OFC301659536046 
3USV Hercules3016311516339 
4ADO ’203015510505340 
5VV UNA3015411495344 
6Groene Ster301479494442 
7OSS ’203014610485442 
8HV & CV Quick3014412464737 
9HSC ’213013413435342 
10VV Dongen3011109434941 
11Unitas3012513413852 
12Blauw Geel ’383012414405050 
13DEM3011514383247 
14JOS Watergraafsmeer3011415354960-2
15EVV3071013313253 
16VV Hoogland308517293360 
17RKVV Westlandia307716283451 
18HVV Hollandia308418283149 

Programma zaterdag 21 mei 2022:

VV UNA HVV Hollandia

Programma zondag 22 mei 2022:

ADO ’20 HSC ’21
 Blauw Geel ’38 DEM
 EVV OFC
 VV Gemert VV Hoogland
 OSS ’20 USV Hercules
 HV & CV Quick Groene Ster
Unitas VV Dongen
 RKVV Westlandia JOS Watergraafsmeer

Zondag Hoofdklasse A:

TOGB (zon) lijkt af te stevenen op de titel in de hoofdklasse A. De ploeg uit Berkel en Rodenrijs won zondagmiddag met 3-1 van het Rotterdamse VOC. Runner-up Hoogeveen bleef tegen laagvlieger Alcides steken op een 2-2 gelijkspel. TOGB (zon) heeft met nog drie duels te gaan een voorsprong van vijf punten.

HBS deed goede zaken op bezoek bij Emmen: 1-2. Levi Berends en Luca van Leeuwen waren na een 1-0 achterstand trefzeker voor HBS en bezorgden de Hagenaars een 1-2 zege. HBS is runner-up Hoogeveen inmiddels genaderd tot op één punt en staat nog altijd knap derde.

RKAVV, dat nergens meer om speelt, won met 2-4 bij De Zouaven. Khashayar Saeb, Ayoub Boukhari, Zakaria Amrani en Robin Steffens scoorden voor de Leidschendammers. TAC’90 boekte een belangrijke overwinning op SJC: 2-1. Al na acht minuten stond TAC’90 met 1-0 voor. Tien minuten na rust verdubbelde Djamairo Rigters de score: 2-0. Een minuut of tien voor tijd maakte SJC er nog 2-1 van, maar verder dan dat kwam de ploeg niet.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 15 mei 2022:

VV Emmen HBS1 – 2
 VV Hoogeveen Alcides2 – 2
 SDO RKVV Velsen0 – 4
 TAC ’90 VV SJC2 – 1
 TOGB VOC3 – 1
 VV De Zouaven RKAVV2 – 4

Stand per zondag 15 mei 2022:

1TOGB251816555535
2VV Hoogeveen251555507235
3HBS251546495624
4Be Quick 1887261475495923
5VV SJC251447466043
6Purmersteijn259115385141
7RKAVV259106374036
8Alphense Boys2510510355158
9RKVV Velsen2610412343839
10VOC268612304251
11VV De Zouaven256613244052
12Alcides255812234364
13TAC ’90257216233560
14VV Emmen253814172054
15SDO254318152471

Programma donderdag 26 mei 2022:

Alcides TOGB
 Be Quick 1887 TAC ’90
 HBS SDO
 Purmersteijn Alphense Boys
 RKAVV VV Emmen
 VV SJC VV De Zouaven
 RKVV Velsen VV Hoogeveen

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten