Terugblik Landelijke zaterdag competities. Scheveningen en FC ‘s-Gravenzande lopen beiden averij op in derde periode

Tweede Divisie (Jack’s League):

Scheveningen heeft averij opgelopen in de strijd om de derde periodetitel. De ploeg van trainer John Blok ging op eigen veld met 0-2 onderuit tegen Rijnsburgse Boys.

Concurrenten Jong Sparta en HHC Hardenberg wonnen wel. De derde periode lijkt nu dan ook eerder niet dan wel haalbaar voor Scheveningen. Volgende week zaterdag ontvangt Scheveningen HHC Hardenberg op Houtrust.

Katwijk kan volgende week zaterdag uit bij Excelsior Maassluis kampioen worden.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 14 mei 2022:

GVVV ASWH6 – 0
 HHC Hardenberg Quick Boys3 – 1
 Kozakken Boys Koninklijke HFC3 – 0
 VV Noordwijk AFC1 – 1
 SVV Scheveningen Rijnsburgse Boys0 – 2
 Spakenburg IJsselmeervogels1 – 1
 Jong Sparta Excelsior Maassluis3 – 0
VV Katwijk SV TEC6 – 0
 Jong FC Volendam De Treffers3 – 0

Stand per zaterdag 14 mei 2022:

1VV Katwijk302055656729
2HHC Hardenberg301749555038
3Koninklijke HFC301587534631
4Jong Sparta301659535343
5Rijnsburgse Boys3016311515938
6AFC3013710465243
7VV Noordwijk3013611454240
8Spakenburg3012612425854
9SVV Scheveningen3011910423740
10Quick Boys3011811413944
11Excelsior Maassluis3012513414350
12IJsselmeervogels3012315394042
13De Treffers3011415373544
14Jong FC Volendam3011316365961
15SV TEC309813353656
16Kozakken Boys307914303956
17GVVV307716283848
18ASWH305421193066

Programma zaterdag 21 mei 2022:

ASWH AFC
 Excelsior Maassluis VV Katwijk
 IJsselmeervogels VV Noordwijk
 Koninklijke HFC Spakenburg
 Quick Boys GVVV
 Rijnsburgse Boys Kozakken Boys
 SVV Scheveningen HHC Hardenberg
 SV TEC Jong FC Volendam
 De Treffers Jong Sparta

Zaterdag Hoofdklasse A:

FC ’s-Gravenzande bleef zaterdagmiddag op bezoek bij laagvlieger Spijkenisse steken op een 1-1 gelijkspel. In de 40e minuut zette Daan Bourgonje Spijkenisse vanaf elf meter op voorsprong na een handsbal van Pascal Broch: 1-0. Een minuut of twintig voor tijd zorgde Twan van Meerten, na een assist van Roy Vermolen, voor een 1-1 eindstand.

SC Feyenoord won wel. De kloof naar plek vier werd dan ook twee punten groter. Feyenoord speelt komende dinsdag 17 mei de inhaalwedstrijd uit tegen DHSC. Op zaterdag 21 mei is er in principe geen programma in de hoofdklasse. Wel is er een kans dat de wedstrijd van ’s-Gravenzande tegen Feyenoord van Hemelvaartsdag (26 mei) verzet wordt naar 21 mei. Maar dat is op dit moment nog niet bekend.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 14 mei 2022:

Achilles Veen Achilles ’297 – 0
 VV Capelle FC Rijnvogels0 – 1
 VV DHSC SV Poortugaal3 – 0
 SC Feyenoord De Jodan Boys3 – 0
 VV Rijsoord SV ARC0 – 12
 VV Smitshoek VV Scherpenzeel1 – 4
 VV Spijkenisse FC ‘s-Gravenzande1 – 1
 VV Zwaluwen V VV DUNO2 – 2

Stand per zaterdag 14 mei 2022:

1FC Rijnvogels271845587131
2SV ARC271818556429
3VV Capelle271674555325
4SC Feyenoord261556505832
5FC ‘s-Gravenzande2714310455949
6Achilles Veen2713410435535
7SV Poortugaal271179404743
8VV Smitshoek2712411403845
9VV Zwaluwen V271098395240
10De Jodan Boys2711412374239
11VV DHSC269512323241
12VV Scherpenzeel2710215325457
13VV DUNO277812293945
14VV Spijkenisse278514293250
15Achilles ’29273519142682
16VV Rijsoord272322924103

Programma dinsdag 17 mei 2022:

VV DHSC SC Feyenoord

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten