Terugblik zaterdag 4e klasse. Oliveo en Celeritas geven nog altijd niet op. Strijd om derde plek in 4F ongekend spannend

Zaterdag 4e klasse D:

BSC’68 was al even afgehaakt in de titelstrijd. Deze gaat alleen nog tussen CKC en Groeneweg. Wel is BSC’68 al verzekerd van nacompetitie voor promotie naar de derde klasse. De Benthuizenaren verloren zaterdagmiddag met 2-1 van titelkandidaat CKC. Groeneweg won ook, met 2-10 bij FC Banlieue.

Het halen van de nacompetitie wordt steeds lastiger voor FC Zoetermeer. Zaterdag werd er niet gewonnen op bezoek bij TOGB (zat): 2-2. SVO Buytenpark, dat al veilig is, verloor met 5-3 van Zestienhoven.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 7 mei 2022:

VV CKC BSC ’682 – 1
 FC Banlieue VV Groeneweg2 – 10
 SC Excelsior Rotterdam VV Hillegersberg0 – 9
 SV Ommoord NOC Kralingen4 – 3
 VV SDV RVV Swift BoysNNB
 TOGB FC Zoetermeer2 – 2
 Zestienhoven SVO Buytenpark5 – 3

Stand per zaterdag 7 mei 2022:

1VV CKC211830578114 
2VV Groeneweg211812559820 
3BSC ’68211434456122 
4VV Hillegersberg211434447537-1
5TOGB211227387035 
6FC Zoetermeer211137366129 
7NOC Kralingen211038336449 
8SV Ommoord211029326359 
9Zestienhoven21948314147 
10SVO Buytenpark216312214159 
11FC Banlieue2141161350116 
12SC Excelsior Rotterdam21301882586-1
13VV SDV20111842997 
14RVV Swift Boys201118117106-3

Programma dinsdag 10 mei 2022:

BSC’68NOC Kralingen
VV SDVTOGB
FC BanlieueZestienhoven
VV HillegersbergVV Groeneweg
RVV Swift BoysSC Excelsior Rotterdam
FC ZoetermeerSV Ommoord
SVO BuytenparkVV CKC

Programma zaterdag 14 mei 2022:

SVO Buytenpark FC Banlieue
 VV CKC Zestienhoven
 SC Excelsior Rotterdam BSC ’68
 VV Groeneweg VV SDV
 VV Hillegersberg FC Zoetermeer
 NOC Kralingen RVV Swift Boys
 SV Ommoord TOGB

Zaterdag 4e klasse E:

De titelstrijd duurt ook na zaterdag 7 mei onverminderd voort. Celeritas won de Rijswijkse derby met Vredenburch met 4-0. Jergo Leijdekkers (2), Appie Tjadirti en Brain de Wolf scoorden voor Celeritas. Oliveo won in eigen huis met maar liefst 10-1 van HPSV. Noah Boer (2), Max Huurman (2), Frank van der Zwan (2), Niels Bentvelzen, Tim van Rheenen, Laurens Huurman en Joey van Eeden waren trefzeker namens de ploeg uit Pijnacker.

Vredenburch zakte door de 4-0 nederlaag tegen Celeritas naar plek vier. SEV speelde op bezoek bij KSD-Marine met 1-1 gelijk en ondanks het puntverlies klom de ploeg van trainer Kenneth Soechit toch naar plek drie op de ranglijst. Het duel tussen Graaf Willem II VAC en Haagse Hout werd bij een 7-1 tussenstand in het voordeel van de thuisploeg gestaakt wegens wanordelijkheden.

DVC speelde deze zaterdag niet, maar blijft vooralsnog wel op plek tien staan. Deze positie op de ranglijst geeft recht op directe handhaving. De wedstrijd van Haagse Hout werd gestaakt, maar de kans is zeer minimaal dat zij hier nog drie punten uit slepen. Op het moment van staken keek Haagse Hout tegen een 7-1 achterstand aan. De overige twee ploegen die strijden om plek tien, REMO en De Ster, speelden met 2-2 tegen elkaar gelijk.

Semper Altius en RAS maakten er een doelpuntenfestival van: 4-4.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 7 mei 2022:

KSD-Marine SEV1 – 1
 OLIVEO HPSV10 – 1
 SC REMO SCSV De Ster2 – 2
 RVC Celeritas Vredenburch4 – 0
 Semper Altius RAS4 – 4
Graaf Willem II/VAC VV Haagse HoutGestaakt

Stand per zaterdag 7 mei 2022:

1RVC Celeritas2018115511416
2OLIVEO1918015412513
3SEV191216375436
4Vredenburch191216374325
5Graaf Willem II/VAC181035334427
6KSD-Marine20965334137
7HPSV207211233268
8RAS18558202959
9Semper Altius204511173762
10DVC193313121785
11VV Haagse Hout183213112151
12SC REMO192512112661
13SCSV De Ster192413102365

Programma dinsdag 10 mei 2022:

DVC SEV
 HPSV VV Haagse Hout
 KSD-Marine RVC Celeritas
 RAS Graaf Willem II/VAC
 SC REMO Semper Altius
 Vredenburch OLIVEO

Programma zaterdag 14 mei 2022:

DVC RAS
 Graaf Willem II/VAC Semper Altius
 VV Haagse Hout SCSV De Ster
 OLIVEO RVC Celeritas
 SEV SC REMO
 Vredenburch KSD-Marine

Zaterdag 4e klasse F:

De titelstrijd in 4F zou nog weleens heel spannend kunnen worden. Zowel Houtwijk als MSV’71 gingen zaterdagmiddag onderuit. Quintus, GDA en Erasmus strijden in principe om plek drie, maar een kampioenschap is in theorie nog altijd mogelijk.

Houtwijk ging op bezoek bij BMT verrassend met 1-0 onderuit door een eigen doelpunt van Dave Lamens. MSV’71 verloor op haar beurt met 1-3 van GDA. Houtwijk blijft door deze resultaten drie verliespunten minder houden dan runner-up MSV’71. Houtwijk heeft nog een inhaalduel tegoed. GDA deed goede zaken, de strijd om de derde plek is ook nog lang geen uitgemaakte zaak. Quintus won ook, met 0-1 bij ODB (zat) door een eigen doelpunt van ODB-speler Nick Hijkoop. Erasmus boekte een 1-6 overwinning op VCS. Erasmus blijft hierdoor in “the running”, VCS lijkt af te haken. Christopher Melfor was de gevierde man aan Erasmus-zijde, hij maakte vier doelpunten. De andere twee treffers kwamen op naam van Kasper Koers en Mitchel Beijersbergen.

Maasdijk had een makkelijke middag tegen hekkensluiter HMSH (zat): 1-10. PGS Vogel won in een doelpuntrijk duel met 5-6 van GSC ESDO. Het kelderduel tussen Wanica Star en Toofan eindigde in een 2-2 gelijkspel.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 7 mei 2022:

BMT SV Houtwijk1 – 0
 GSC ESDO PGS-VOGEL5 – 6
 HMSH VV Maasdijk1 – 10
 MSV ’71 GDA1 – 3
 ODB Quintus0 – 1
 VCS SV Erasmus1 – 6
 SCS Wanica Star SSV Toofan2 – 2

Stand per zaterdag 7 mei 2022:

1SV Houtwijk201433455932 
2MSV ’71211434457825 
3Quintus211254417129 
4GDA211326415723 
5SV Erasmus201154386442 
6VCS211218376849 
7VV Maasdijk211137366437 
8PGS-VOGEL21867305952
9BMT21876304648-1 
10ODB21849283743 
11GSC ESDO215016154272 
12SSV Toofan212514102565-1
13SCS Wanica Star21141672492 
14HMSH211416421106-3

Programma dinsdag 10 mei 2022:

SV Erasmus ODB
 HMSH SCS Wanica Star
 SV Houtwijk GDA
 VV Maasdijk BMT
 MSV ’71 VCS
 Quintus PGS-VOGEL
 SSV Toofan GSC ESDO

Programma zaterdag 14 mei 2022:

BMT Quintus
 SV Erasmus MSV ’71
 GDA HMSH
 GSC ESDO SCS Wanica Star
 SV Houtwijk SSV Toofan
 ODB VCS
 PGS-VOGEL VV Maasdijk

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten