Terugblik zondag 2e klasse D. HVV behoudt koppositie. Wippolder schudt Antibarbari van zich af in topper

Zondag 2e klasse D:

HVV won zondagmiddag met maar liefst 8-1 van HMSH (zon). Door deze overwinning behoudt de koploper nog altijd haar voorsprong op runner-up Wippolder. Wippolder deed ook goede zaken. De topper uit tegen Antibarbari werd met 0-3 gewonnen. HVV heeft nog een voorsprong van vier punten, maar wel één duel meer gespeeld dan Wippolder.

RKDEO kan een top klassering voorlopig uit het hoofd zetten. Uit bij laagvlieger Laakkwartier werd met 2-1 verloren. Voor de ploeg van Roel Zandbergen een welkome opsteker. Chris Offerman en Karam Boukhari scoorden voor Laakkwartier. Voor RKDEO was Irian Boeschoten trefzeker.

Full Speed kwam dankzij een 5-1 overwinning op Coal weer wat dichterbij de subtop. Rida Aarab (2), Tim Zeller, Lesley Dijksman en Samet Mermer waren de doelpuntenmakers namens Full Speed. Wilhelmus is de aansluiting met de subtop kwijt. Op eigen veld werd er met 1-4 verloren van Concordia. Jake Smart scoorde voor Wilhelmus. Voor Concordia, dat met deze overwinning uitstekende zaken deed, waren Nick Krijnen (3) en Mika Bavelaar trefzeker.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 24 april 2022:

RSV Antibarbari SV Wippolder0 – 3
 DSV Full Speed COAL5 – 1
 HVV HMSH8 – 1
 HVV Laakkwartier RKDEO2 – 1
 VFC VV Meeuwenplaat12 – 0
 VV Wilhelmus Concordia1 – 4

Stand per zondag 24 april 2022:

1HVV181422445216 
2SV Wippolder171313404818 
3RSV Antibarbari181143374927 
4RKDEO17935304424 
5DSV Full Speed18846284244 
6VFC18747254127 
7VV Wilhelmus18648223035 
8Concordia17638213336 
9COAL17638183240-3
10HVV Laakkwartier185211172847 
11HMSH183510142851 
12FC IJsselmonde174112133151 
13VV Meeuwenplaat172411103072 

Programma zondag 1 mei 2022:

COAL VFC
 Concordia HVV
 HMSH DSV Full Speed
 VV Meeuwenplaat HVV Laakkwartier
 RKDEO VV Wilhelmus
 SV Wippolder FC IJsselmonde

Deel dit artikel met anderen:

Laatste berichten